800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ORCHIDEYA PARK

Hotel se nachází v klidné severní části letoviska, je situován do prostředí přírodní parkové zeleně, je vzdálen cca 500 m od centra a cca 500 m od pláže.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází v klidné severní části letoviska, je situován do prostředí přírodní parkové zeleně, je vzdálen cca 500 m od centra a cca 500 m od pláže.

Ubytování

Pokoje jsou vybaveny standardním nábytkem, vlastním sociálním příslušenstvím (sprcha, umyvadlo, WC), klimatizací a balkonem, dále jsou vybaveny satelitním TV a telefonem. Chladnička na vyžádání za poplatek (cca 15 EUR/týden). Možnost jedné přistýlky.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, sejf u recepci – za poplatek, klimatizovaná restaurace, denní bar, velký venkovní kaskádovitý bazén, dětský bazén, slunečník a dvě lehátka na každý pokoj u bazénu – zdarma, matrace – za poplatek, jakuzzi, kadeřnictví, směnárna, obchod se suvenýry, parkoviště. V letovisku je zajištěna pravidelná autobusová doprava (Shuttle Bus každých 60 min) na pláž – zdarma.

8000

Stravování

Služby All Inclusive zahrnují plnou penzi formou švédských stolů (snídaně: 07:00 – 10:00 h, oběd: 12:00 – 14:00 h, večeře: 18:00 – 21:00 h), občerstvení v lobby baru a v baru u bazénu v době od 10:00 BULHARSKO Albena ***hotel Orchideya 400 m do 23:00 h – neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů, káva, čaj, bílé a červené víno, pivo, zákusky a ovoce, ve snack baru od 10:00 do 23:00 neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů, káva, čaj, zákusky, ovoce, zmrzlina, salátový bufet, pizza, špagety.

Sport a zábava

V hotelu – animační programy (v němčině), fitness (za poplatek), stolní tenis (za poplatek), biliár (zdarma), masáže (za poplatek), tenisový kurt (za poplatek). Na pláži pak možnost vodních sportů, pronájmu vodních kol, jízdy na vodním banánu atd. V letovisku je minigolf, bowling, tenisové kurty, volejbalová hřiště, pronájem jízdních kol. Diskotéky, zábavné a folklórní programy, casino. Balneologické centrum „Medika“ se nachází cca 500 od hotelu.

Pláž

Široká, velmi prostorná pláž, dlouhá několik kilometrů, svažující se postupně do moře. Půjčování lehátek a slunečníků za poplatek. Vodní sporty, tobogán, občerstvení, bary.

Náš názor

Doporučujeme všem, kteří chtějí strávit klidnou dovolenou v hotelovém letovisku v hotelu nabízející služby all inclusive. Vhodné pro všechny věkové kategorie i pro rodiny s dětmi.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×