800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL RALICA

Hotel leží ve stráni, v klidném prostředí parkové zeleně na začátku letoviska v blízkosti divadla Varieté a sportovního areálu Albeny. Centrum střediska je vzdáleno cca 750 m.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Písečná pláž se nachází cca 950 metrů od hotelu. Dopravu na pláž zajišťuje hotelový autobus každých 30 min. Na pokoj je jeden slunečník a dvě lehátka s matrací na pláži zdarma.

 

Poloha

Hotel leží ve stráni, v klidném prostředí parkové zeleně na začátku letoviska v blízkosti divadla Varieté a sportovního areálu Albeny. Centrum střediska  je vzdáleno cca 750 m.

Sport a zábava

Stolní tenis, tenis, fotbal, plážový volejbal, košíková, animační programy, a vodní sporty na pláži.

Stravování

Ultra all inclusive formou plná penze  bufetovým způsobem včetně denního a nočního občerstvení a alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby.

Vybavení hotelu

Recepce, směnárna, trezor za poplatek, bufetová restaurace, loby bar, snack bar, WIFI – internet, bar u bazénu, venkovní bazén s dětskou částí, krytý bazén, kadeřník, dětský koutek.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají SAT TV, klimatizaci, telefon, vlastní příslušenství (sprcha, umyvadlo, WC) a balkon s  výhledem do okolí. Lednice za poplatek.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 750 m
×