800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL HOLIDAY BEACH

Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti moře, je vzdálen cca 400 m od městské pláže, 200 m od menší pláže a 800 m od centra města.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti moře, je vzdálen cca 400 m od městské pláže, 200 m od menší pláže a 800 m od centra města.

Ubytování

Hotelové pokoje jsou vybavené vlastním sociálním příslušenstvím (sprcha, umyvadlo, WC), klimatizací, telefonem, TV (kabelová televize), minibarem a balkonem. Možnost dvou přistýlek (rozkládací křesla). V hotelu jsou k dispozici i hotelové apartmány a studia. Apartmány se skládají ze dvou místností – ložnice (se dvěma lůžky) a denní místnost (možnost až tří přistýlek – rozkládací křesla) a jsou vybavené vlastním sociálním příslušenstvím (sprcha, umyvadlo, WC),klimatizací, telefonem, TV (kabelová televize), minibarem a balkonem. Studia se skládají z jedné místnosti (se dvěma lůžky a dvěmi přistýlkami – rozkládací křesla) a jsou vybaveny vlastním sociálním příslušenstvím (sprcha, umyvadlo, WC), klimatizací, telefonem, TV (kabelová televize), minibarem a balkonem.

Vybavení

Svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, sejfy – za poplatek, restauraci, lobby bar, pokojový servis, venkovní bazén (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma).

Stravování

Snídaně se podávají formou švédských stolů v hotelové restauraci. Možnost dokoupení večeří (formou švédských stolů).

Sport a zábava

Je zde přístav, jachtařský přístav, pobřežní promenáda, restaurace, diskotéka. Možnost pronajmutí aut. Pláž: Balčik má městskou písečnou pláž s pozvolným vstupem do moře. Další menší pláž s tobogánem se nachází v jižní části města. Na pláži možnost pronajmutí vodních kol, vodních skútrů – za poplatek, jízdy na vodním banánu – za poplatek, občerstvení, bary. Půjčování lehátek a slunečníků za poplatek.

Pláž

Balčik má městskou písečnou pláž s pozvolným vstupem do moře. Další menší pláž s tobogánem se nachází v jižní části města. Na pláži možnost pronajmutí vodních kol, vodních skútrů – za poplatek, jízdy na vodním banánu – za poplatek, občerstvení, bary. Půjčování lehátek a slunečníků za poplatek.

Náš názor

Vhodné pro všechny věkové kategorie, zvláště pak pro ty, kteří preferují malá města se specifickou atmosférou.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×