800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ICEBERG

Hotel se nachází v jižní části města, přímo nad mořem, je vzdálen cca 250 m od menší pláže (k pláži vedou schody), cca 1000 m od městské pláže a 500 m od centra města.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází v jižní části města, přímo nad mořem, je vzdálen cca 250 m od menší pláže (k pláži vedou schody), cca 1000 m od městské pláže a 500 m od centra města.

Ubytování

Pokoje bez klimatizace jsou vybaveny vlastním sociálním příslušenstvím (sprcha, umyvadlo, WC), telefonem, TV, minibarem a balkonem. Pokoje s klimatizací jsou vybaveny vlastním sociálním příslušenstvím (sprcha, umyvadlo, WC), telefonem, TV, minibarem, jsou bez balkonu a bez výhledu na moře. Možnost jedné přistýlky. K dispozici je zde i velice netradičně řešený hotelový apartmán.

Vybavení

Vstupní místnost s recepcí, sejfy - za poplatek, denní bar, restaurace, venkovní bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma.

2000

Stravování

Snídaně se podávají formou švédských stolů v hotelové restauraci. Možnost dokoupení večeří. Večeře je servírovaná.

Sport a zábava

Je zde přístav, jachtařský přístav, pobřežní promenáda, restaurace, diskotéka. Možnost pronajmutí aut.

Pláž

Balčik má městskou písečnou pláž s pozvolným vstupem do moře. Další menší pláž s tobogánem se nachází v jižní části města. Na pláži možnost pronajmutí vodních kol, vodních skútrů, jízdy na vodním banánu - vše za poplatek, občerstvení, bary. Půjčování lehátek a slunečníků za poplatek.

Náš názor

Vhodné pro všechny věkové kategorie, zvláště pak pro ty, kteří preferují malá města se specifickou atmosférou.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×