800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LIGHTHOUSE

Hotel Lighthouse je součástí golfového resortu Lighthouse Golf & Spa. Je to exklusivní golfový hotel, který nabízí golfistům služby na nejvyšší úrovni, velký výběr doplňkový služeb a komfortní ubytování v areálu osmnáctijamkového golfového hřiště, které navrhl světoznámý architekt Ian Woosnam. Ideální mírné klima, velkolepé výhledy na úžasnou krajinu bílých písečných pláží a modrající se moře vytváří překrásnou kulisu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Doporučení

Hotel Lighthouse je součástí golfového resortu Lighthouse Golf & Spa. Je to exklusivní golfový hotel, který nabízí golfistům služby na nejvyšší úrovni, velký výběr doplňkových služeb a komfortní ubytování v areálu osmnáctijamkového golfového hřiště, které navrhl světoznámý architekt Ian Woosnam. Ideální mírné klima, velkolepé výhledy na úžasnou krajinu bílých písečných pláží a modrající se moře vytváří překrásnou kulisu.

Pláž

Hotelová písečná pláž s plážovým barem a restauraci je vzdálená cca 7000 m od hotelu (zdarma je zajištěn transfer na pláž a zpět). SLUNEČNÍKY A LEHÁTKA NA PLÁŽI ZDARMA.

Poloha

Hotel Lighthouse se nachází na pobřeží Černého moře, cca 7 km severně od městečka Balčik a cca 65 km severně od letiště ve Varně. Je vzdálen cca 7 km od písečné pláže (hotel zajišťuje zdarma autobusovou dopravu na pláž a zpět).

Strava

Snídaně se podávají formou bufetu. Možnost dokoupení večeří (formou bufetu) nebo programu all inclusive. Služby all inclusive zahrnují plnou penzi (snídaně v době od 7:00 do 10:00 h, oběd v době od 12:00 do 14:30 h, večeře v době od 19:00 do 21:30 h) a neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů v době obědu a večeře. Uvedené časy jsou orientační.

Ubytování

Pokoje s balkonem (s výhledem na golfové hřiště nebo moři) a vlastním sociálním zařízením (sprchový kout nebo vana, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, minibarem, Wi-Fi(za poplatek) a telefonem. Možnost jedné přistýlky (rozkládací lehátko). Maximální obsazenost tři dospělí. V hotelu jsou k dispozici i studia S 2+2 (jedna obytná místnost větších rozměrů). Možnost dvou přistýlek (rozkládací lehátko). Maximální obsazenost tři dospělí nebo dva dospělí a dvě děti.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, Wi-Fi ve společných prostorách zdarma, trezor v recepci zdarma, výtah, lobby bar, piano bar, golg bar, hlavní restaurace s terasou, 2 a la carte restaurace, krytý bazén, venkovní bazén s dětskou části, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, bar u bazénu, bar na pláži, SPA centrum (masáže, kadeřnictví, kosmetické studio apod.) za poplatek, zdarma - vířivka, sauny, laconium, turecké lázně, fitness, stolní tenis, šipky, biliár, za poplatek - tenisový kurt a hlídání dětí, dětské hřiště, lekce golfu pro začátečníky za poplatek, business centrum, konferenční sály, obchod, hlídané parkoviště zdarma.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 7 km
vzdálenost od Letiště: 65 km
×