800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LIGHTHOUSE GOLF & SPA

Nalézá se na velkolepé náhorní plošině s nádherným výhledem na moře. Lighthouse Golf & Spa Hotel nabízí stylové ubytování a soukromí. Hotel se nachází na Golf Course Lighthouse a pouhých 5 km od hřišť BlackSeaRama & Thracian Cliffs Golf, je opravdovým rájem pro golfisty s 54 jamkami určenými Ianem Woosnamem a Gary Playerem.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Nalézá se na velkolepé náhorní plošině s nádherným výhledem na moře. Lighthouse Golf & Spa Hotel nabízí stylové ubytování a soukromí. Hotel se nachází na Golf Course Lighthouse a pouhých 5 km od hřišť BlackSeaRama & Thracian Cliffs Golf, je opravdovým rájem pro golfisty s 54 jamkami určenými Ianem Woosnamem a Gary Playerem.

Hotel

Lighthouse Hotel je ideálním místem pro příjemnou dovolenou pro páry, rodiny i golfové skupiny. V hotelu jsou vnitřní a venkovní bazény, na soukromou písečnou pláž se dostanete kyvadlovou dopravou. Můžete využít 3.000 m2 lázeňské a wellness centrum, fitness studio, 3 restaurace. bary, živou hudbu, diskotéku, sluneční terasu a zahradní plochy, dětský klub. finskou saunu, infračervenou saunu, zážitkové sprchy, lanconii, jacuzzies, turecké lázně a pláž s plážovým barem. V blízkosti je historické město Balčik, jen asi 5 km od resortu.

Pokoje

Prestižní Lighthouse Hotel nabízí 6 prezidentských apartmá, 12 dvoulůžkových pokojů a 156 pokojů s krásnými terasami a výhledem na elitní golfové hřiště a moře.

Hřiště

BlackSeaRama Golf Course
Nekonečné výhledy na moře z výšky 200 metrů na nádherný a velmi různorodý záliv od mysu Kaliakra až po mys Galata Černého moře - to je BlackSeaRama, první mistrovské golfové hřiště v Bulharsku - 18 jamek, par 72, délka 6648 m - prvním realizovaný projektem Gary Playera ve východní Evropě. Nádherné rovinaté klasické golfové hřiště s greeny často přesahující běžné velikosti. Celý design dává hráči šanci na dobrý výsledek. Prvotřídní golfové hřiště v blízkosti moře, kde vítr je často významným faktorem.

Thracian Cliffs Golf Course
18-ti jamkové hřiště navržené Gary Playerem, orámované pobřežními útesy a obrovským modrým Černým mořem, je jedním z nejdramatičtějších golfových hřišť na světě.
Pečlivý vyběr několika odpališť na každé jamce umožní zahrát si hráčům všech úrovní. Po celou hru hřiště poskytuje neuvěřitelné výhledy.
Hřiště se rozkládá na ploše 164 ha a je volně zasazeno do nádherného přírodního terénu a táhne se 4,5 km podél pobřeží a připraví Vám tak opravdu vzrušující golfový zážitek.

"Nikde na světě nenajdete golfové hřiště jako je toto." - Gary Player

Hřiště je obklopeno drsnými pobřežními útesy a Černý mořem. 18 jamkové hřiště navržené Gary Playerem u Thracian Cliffs je jedním z nedramatičtějších golfových hřišť v Evropě.
Hřiště se nachází na Marina Village. Club House nabízí golfistům dokonalé zázemí před hrou i po ní. Plně zásobený PRO shop se nachází v těsné blízkosti klubovny.

Lighthouse Golf Course
Lighthouse Golf Course byl navržen slavným Ryder Cup kapitánem - Ianem Woosnamem.
Hřiště má tradiční design typu links. Hřiště je postaveno na vrcholu útesu Kaliakra s výhledem na Černé moře. Názory na golfové hřiště jsou dech beroucí. Velký sportovní zážitek a ohromující scenérie okolní přírody.
Golfové hřiště nabízí vzrušující a náročnou golfovou hru jak pro profesionály, tak i pro amatéry.

Příplatky

Příplatek - golfový balíček (1x Lighthouse, 1x BlackSeaRama,1x Thracian Cliffs):
3.900,- Kč - LHR 1, LHR 3, LHR 4, LHR 7
3.490,- Kč - LHR 2, LHR 5, LHR 6

Příplatek - golfový balíček (2x Lighthouse, 2x BlackSeaRama,1x Thracian Cliffs):
5.290,- Kč - LHR 8, LHR 10, LHR 11, LHR 14
4.690,- Kč - LHR 9, LHR 12, LHR 13

Transfer z a na letiště - 1.040,- Kč/osoba (minimálně 3 osoby)
Příplatek za večeři - 490,- Kč/osoba/den
Příplatek za all/in - 990,- Kč/osoba/den

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 5 km
×