800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL VEDREN

Rodinný hotel se nachází mezi oblíbenou písčitou pláží, kam vede pěší cesta, a turistickou nákupní a obchodní zónou s restauracemi a zábavními podniky. Nedaleko turistické středisko Albena či opačným směrem Zlaté Písky, které je možné navštívit procházkou po pláži či po silnici. Krásná příroda v okolí.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

rodinný hotel se nachází mezi oblíbenou písčitou pláží, kam vede pěší cesta, a turistickou nákupní a obchodní zónou s restauracemi a zábavními podniky. Nedaleko turistické středisko Albena či opačným směrem Zlaté Písky, které je možné navštívit procházkou po pláži či po silnici. Krásná příroda v okolí.

Ubytování

jednoduše, ale účelně zařízené pokoje s balkonem a možností dětské přistýlky, koupelnou (sprcha) s WC, telefonem, ledničkou a TV. V hotelu jsou také nové pokoje LUX na úrovni 3*+, moderněji zařízené a s větším prostorem. V rodinném pokoji je možné ubytovat max. 2 dospělé os. a 2 děti (dvojlůžko a palanda).

Vybavení

recepce se směnárnou, restaurace, posezení u bazénu, bar, TV koutek, menší bazén s oddělenou dětskou částí, lehátka a slunečníky u bazénu, dětská postýlka na vyžádání. Hotel byl během roku 2007 rekonstruován. Animační programy. Služby za poplatek: trezor, kulečník, služba lékaře, lehátka a slunečníky na pláži, dětská postýlka, klimatizace(pouze u pokojů LUX). Pro děti: dětská část bazénu.

12000

Stravování

snídaně, za příplatek polopenze, za příplatek plná penze Snídaně: bufetové Obědy: bufetové Večeře: bufetové

Pláž

200 m od písčité pláže

Náš názor

Hotel Vedren doporučujeme všem bez ohledu na věk; téměř domácí atmosféru a relativně klidné okolí uvítají rodiny s dětmi i senioři.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×