800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CONTINENTAL

Hotel Continental je novinkou v naší nabídce. Příjemná atmosféra, komfortní ubytování, velmi kvalitní služby, ideální poloha (jen pár metrů od pláže), hotelová restaurace s krásným výhledem na moře.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Doporučení

Příjemná atmosféra, komfortní ubytování, ideální poloha (jen pár metrů od pláže a centra letoviska), hotelová restaurace s krásným výhledem na moře.

Pláž

Jižní pláž, vzdálená cca 100 m od hotelu, je písečná, velmi prostorná, dlouhá několik kilometrů a svažující se postupně do moře. Severní pláž, vzdálená cca 300 m od hotelu je písečná, prostorná, dlouhá několik set metrů a svažující se postupně do moře. Slunečníky a lehátka na obou plážích za poplatek. Občerstvení, bary, pronájem vodních šlapadel, vodních lyží, windsurfingu, jízdy na vodním banánu atd. (vše za poplatek).

Poloha

Hotel se nachází v jižní části letoviska Kiten a je vzdálen cca 800 m od centra letoviska, cca 100 m od jižní písečné pláže a cca 300 m od severní pláže.

Strava

Snídaně (kontinentální) se podávají v hotelové restauraci. Možnost dokoupení večeří (servírované).

Ubytování

Pokoje s balkonem a výhledem na moře a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT a chladničkou. Možnost jedné přistýlky (pouze pro dítě).

Vybavení

Svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, trezor v recepci za poplatek, Wi-Fi u recepce (zdarma), pokojový servis, restauraci s terasou a výhledem na moře, menší venkovní bazén (lehátka u bazénu zdarma), prádelnu a parkoviště.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 800 m

Počasí

Kiten

9°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL ONYX

HOTEL ONYX

Bulharsko, Kiten

Cena od: 15 121 Kč

Pro skupinu: