800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL COOP - KITEN / 4 - lůžkové

Oblíbený hotel s velkým bazénem a rozsáhlou udržovanou zahradou o rozloze mnoha tisíc m2 s přímým vstupem ze zahrady na pláž se nachází v klidné části Kitenu. Od centra letoviska je hotel Kiten Coop vzdálen cca 100 m. V letovisku najdete velké množství barů, restaurací, kaváren, diskoték, obchůdků se suvenýry a půjčoven motorových vozidel.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotelový komplex COOP se skládá ze 4 křídel (CK disponuje pokoji v hlavní části hotelu - budova s dvouposchoďovým traktem), které jsou obklopeny malebným parkem s různými druhy rostlin. Celý areál je v krásném klidném prostředí plném zeleně. Rozlehlá písečná pláž je vzdálena pouhých 200 m od hotelu a dostat se na ní lze příjemnou procházkou lesem.

Ubytování

2 lůžkové pokoje s možností přistýlky, 2 lůžkové studia s 2 přistýlkami, apartmány s ložnicí a obývací částí až 3 přistýlkami. Sociální zařízení (sprcha, WC), TV, chladnička, klimatizace, balkón. Pokoje a studia jsou umístěna v hlavní budově, apartmány v 3. křídle, které je od hlavní budovy vzdáleno 20 m.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, lobby bar, snack bar, směnárna, restaurace vnitřní, venkovní posezení na terase, bar a gril u bazénu, bazén s oddělenou dětskou částí, houpačky a prolézačky, pískoviště. Animační programy, lázeňské centrum – parní lázeň, jacuzzi, fitness centrum. Internet (za poplatek), parkoviště.

Stravování

All inclusive: snídaně 08:00 – 10:00 snídaně formou bufetu, 10:15 – 11:30 lehké občerstvení, 12:00 – 14:00 oběd formou bufetu, 15:00 – 17:00 odpolední občerstvení, 15:00 – 16:00 zmrzlina pro děti, 19:00 – 21:00 večeře formou bufetu. Nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v době od 10:00 – 23:00 hod.

Pláž

Široká písečná pláž s pozvolnýmvstupem do moře v Atlimanském zálivu jevzdálená 200 m. Jižní pláž je písečná, velmi prostorná, dlouhá několik kilometrů a apozvolna klesající do moře. Severní pláž je písečná, prostorná s pozvolným vstupem do moře, ale o trochu menší než jižní pláž. Půjčovna lehátek a slunečníků na plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogán – severní pláž, občerstvení, bary, diskotéky.

Náš názor

Šestiposchoďový hotel s dvouposchoďovým pavilonem je ideální a velice příjemný hotel, který je vhodný jak pro rodiny s dětmi a mladé lidi, tak i pro středně náročné klienty všech věkových kategorií. Výhodou hotelu COOP je tiché prostředí, rozlehlý areál obklopený lesem s výhledem na okolní přírodu, blízkost centra ale i pláže.

Počasí

Kiten

18°C Mlha

×