800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SIGMA

již rezervován 26 x

Hodnocení:
8,5
z 10 na základě 1 recenze
Hotel se nachází nedaleko hlavní pláže v Kitenu cca 200 m od centra střediska s mnoha obchody, bary, kavárnami a restauracemi.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel Sigma s letní zahrádkou a venkovním bazénem se nachází v blízkosti známého zálivu Atliman v pěkném prostředí parku. Od pláže je hotel vzdálen pouhých 70 m. Nedaleko hotelu je spousta kaváren, restaurací, rychlých občerstvení a barů.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje dvojího typu, TV, chladnička, WC, sprcha, centrální klimatizace, balkon. TYP A: 2 francouzské postele + rozkládací pohovka (2 dospělí + 2 děti). TYP B: 1 francouzská postel + 1 klasická postel (2 dospělí + 1 dítě). Francouzská postel není standardní manželskou postelí, šíře 120 cm.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, výtah, restaurace, venkovní bazén s letní zahradou, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, denní a a noční bar. Posilovna, sauna – za poplatek.

Stravování

Snídaně formou bufetu. Večeře – servírované jídlo, výběr z menu (za příplatek).

Pláž

Písečná, 70 m – pláž Atliman. Jižní pláž je písečná, velmi prostorná, dlouhá několik kilometrů, a pozvolna klesající do moře. Severní pláž je písečná, prostorná s pozvolným vstupem do moře, ale o trochu menší než jižní pláž. Půjčovna lehátek a slunečníků na plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogán – severní pláž, občerstvení, bary, diskotéky.

Náš názor

Hotel Sigma je vhodný pro středně náročné klienty, pro všechny věkové kategorie, ale i pro klienty, kteří ocení výbornou polohu hotelu blízko pláže a pěkné prostředí parku.

Recenze

8,5
7. říjen 2008 / Petra Masaříková

Hotel Sigma

V hotelu se nám velice líbilo, hned bych jela znovu. Jenom si musíte zvyknout na noční život v…

Celá recenze >

Počasí

Kiten

18°C Dešťové přeháňky

×