800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyhotelove apartmany LOZENEC RESORT

Hotel se nachází cca 250 m od centra letoviska, v nové a klidné části Lozence. Je vzdálen cca 100 m od velké písečné pláže.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází cca 250 m od centra letoviska, v nové a klidné části Lozence. Je vzdálen cca 100 m od velké písečné pláže.

Ubytování

Jsou zde k dispozici hotelové apartmány, které se skládají ze dvou místností – ložnice (se dvěma lůžky) a obývací pokoj (denní místnost) s rozkládací sedací soupravou – lze využít jako přistýlku pro dvě osoby. Apartmány jsou vybavené novým moderním nábytkem, vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC), klimatizací, chladničkou, TV s kabelovou anténou, balkónem nebo terasou (patiem).

Vybavení

Nový, komfortní hotel nabízí svým hostům vstupní místnost s recepcí, restauraci, venkovní bazén a dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu – zdarma, multifunkční hřiště.

Stravování

Snídaně se podává formou bufetu v hotelové restauraci. Možnost dokoupení večeří (servírovaných). U apartmánů možnost dokoupení polopenze.

Sport a zábava

V letovisku – restaurace, bary, diskotéky, folklórní programy apod. Na pláži – občerstvení, bary, pronájem vodních kol, vodních lyží, windsurfi ngů atd. – vše za poplatek.

Pláž

Pláž je písečná, velmi prostorná, dlouhá přes jeden kilometr a svažující se postupně do moře. Dále pak v letovisku najdete i menší písečné pláže. Slunečníky (mimo vyhrazený prostor CK Alexandria) a lehátka na pláži – za poplatek.

Náš názor

Vhodné pro všechny věkové kategorie. Poklidná atmosféra a ubytování na velmi dobré úrovni. Hotel je ideální pro rodiny s dětmi.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Achtopol

25°C Skoro jasno

Kiten

25°C Skoro jasno

Primorsko

25°C Skoro jasno

Varna

23°C Převážně oblačno

×