800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL STEFANOV II

  • Písečná pláž cca 400 m
  • Ubytování vhodné pro rodiny s dětmi

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Rodinný hotelový komplex Stefanov se skládá ze 3 hotelů. Areál se nachází v klidné části na okraji přímořské vesničky Lozenec u místní komunikace ve vzdálenosti cca 70 kilometrů od města Burgas.

Středisko

Lozenec

Vybavení hotelu

Menší recepce, restaurace s příjemnou venkovní terasou a barem, velký bazén pro dospělé, menší bazén pro děti a bar u bazénu.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné nebo dvou přistýlek mají vlastní příslušenství  se sprchou a WC, pěkný nábytek, satelitní televizor, lednici a balkon s výhledem na bazén, nebo do okolí.  Hotelové apartmány se stejným vybavením se skládají z oddělené ložnice a obývacího pokoje se dvěma pohovkami.

Stravování

Snídaně bufetovým způsobem. Večeře v místě, výběr z menu.

Sport a zábava

Kulečník, stolní tenis, dětské hřiště na volejbal, vodní sporty na pláži. V centru městečka Lozenec je řada obchodů, restaurací, kaváren, tržiště. Méně rušné centrum je vhodné k večerním procházkám.

Pláž

Ve středisku se nacházejí čtyři písečné typicky jihobulharské pláže (písčité úseky uprostřed a skalní terény na okrajích) s čistou vodou. Nejbližší pěkná písečná pláž je vzdálená asi 400 metrů od hotelu.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 70 km

Počasí

Achtopol

18°C Převážně oblačno

Kiten

18°C Převážně oblačno

Primorsko

18°C Převážně oblačno

Varna

18°C Převážně oblačno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL ARGO

HOTEL ARGO

Bulharsko, Lozenec

Cena od: 10 791 Kč

Pro skupinu: