800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ZOJA

  • Písečná pláž cca 20 m od penzionu

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Rodinný penzion se nachází v těsné blízkosti městké písečné pláže, od které je oddělen pouze místní komunikací. Od centra letoviska je penzion vzdálen cca 100 m. Černomorec je menší přímořské letovisko, které se rozkládá na poloostrově 24 km jižně od letiště Burgas a 8 km od historického městečka Sozopol.

Ubytování

Penzion nabízí ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV, lednicí, rychlovarnou konvicí a balkonem. Klimatizace možná za poplatek (na vyžádání). Na patře žehlící prkno se žehličkou.

Stravování

Vlastní.

Pláž

Písečné pláže s pozvolným vstupem do moře cca 20 m od penzionu. Pláž je vhodná také pro mále děti, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek, pronájem vodních sportů, možnost rychlého občerstvení.

Náš názor

Černomorec má pěknou okolní přírodu a příjemnou atmosféru, má vlastní písečnou pláž a v poslední době se stává vyhledávaným cílem pro letní dovolenou u jižního čermořského pobřeží. Najdem zde kavárny, restaurace, obchůdky se zbožím všeho druhu, lékárnu, bankomat, stánky s rychlým občerstvením a trh s ovocem.V Černomorci je také park, rybářský přístav a menší veřejné dětské hřiště. Leží pouhých 8 km od historického městečka Sozopol.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 100 m

Počasí

Achtopol

14°C Jasno

Kiten

14°C Jasno

Primorsko

14°C Jasno

×