800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ROYAL CASTLE

  • Luxusní hotel je vzdálen od pláže 350 m
  • Dobře vybavené pokoje

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Luxusní hotel je součástí hotelového komplexu Royal Hotels Elenite. Nachází se v krásné parkové zeleni 350 m od písečné pláže s jemným pískem. Kombinuje jedinečnou architekturu, luxus a eleganci. Hotel poskytuje kvalitní služby včetně plážového servisu (lehátka a slunečníky na pláži zdarma).

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, Italská a-la-carte restaurace, Rotunda bar a Grill restaurace, výtahy, lobby bar, piano bar, bar u bazénu, Cigar bar, venkovní bazén s vířivkou, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, aquapark (konzumace za poplatek), obchodní centrum, pokojová služba, animační programy v cizím jazyce, dětský klub 4-12 let. V hotelu je 54 dvoulůžkových pokojů a 43 studií (junior suite).

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje standard s výhledem do parku (DP-PV) o velikosti 30 m2, vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, balkon nebo terasa, klimatizace, LCD TV (digitální vysílání s více než 60 TV kanály v různých jazycích), minibar, kávovar s denním doplňováním kapslí, Wi-Fi internetové připojení, bezpečnostní schránka za poplatek, pokojový servis. Výhled na moře za příplatek 320 Kč/den/pokoj. Dvoulůžkové studio (junior suite) s výhledem do parku (DST-PV) o velikosti 55 m2, vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, vanou a parní lázní, vysoušeč vlasů, balkon nebo terasa, klimatizace, LCD TV (digitální vysílání s více než 60 TV kanály v různých jazycích), minibar, kávovar s denním doplňováním kapslí, Wi-Fi internetové připojení, bezpečnostní schránka za poplatek, pokojový servis. Výhled na moře za příplatek 320 Kč/den/pokoj. Možnost jedné přistýlky. Dvoulůžkové pokoje standard ve Vila Royal Casa (DP), vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, balkon nebo terasa, klimatizace, LCD TV (digitální vysílání s více než 60 TV kanály v různých jazycích), minibar, kávovar s denním doplňováním kapslí, Wi-Fi internetové připojení, bezpečnostní schránka za poplatek, pokojový servis. Dvoulůžkové studia ve Vila Royal Casa, vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, balkon nebo terasa, klimatizace, LCD TV (digitální vysílání s více než 60 TV kanály v různých jazycích), minibar, kávovar s denním doplňováním kapslí, Wi-Fi internetové připojení, bezpečnostní schránka za poplatek, pokojový servis. Možnost jedné přistýlky.

Stravování

Polopenze - snídaně a večeře formou bufetu.

Sport a zábava

Dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, vhodná i pro malé děti. Široká nabídka vodních sportů. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma - na každý pokoj 2x lehátko a 1 slunečník. Za vratnou kauci osušky na pláž. V letovisku minigolf, tenisové kurty, aquapark, animační programy a spousta atrakcí, zábavy a vyžití pro dospělé i děti.

Služby za poplatek

Hosté mouhou za poplatek využívat služby, které se nacházejí v areálu komplexu a to např. SPA centrum, saunu, masáže, parní lázně, bowling, kulečník, squash, stolní tenis, tenisové kurty, elektronické hry, mini golf, internetový koutek, prádelnu a čistírnu.

Počasí

Achtopol

14°C Mlha

Kiten

14°C Mlha

Primorsko

14°C Mlha

×