800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BURGAS

Rodinný hotel Burgas se nachází v severní části letoviska a je vzdálen cca 400 m od severní pláže, cca 400 m od jižní pláže a 150 m od centra letoviska.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Rodinný hotel Burgas se nachází v severní části letoviska a je vzdálen cca 400 m od severní pláže, cca 400 m od jižní pláže a 150 m od centra letoviska.

Ubytování

Rodinný hotel Burgas nabízí svým hostům vstupní místnost s recepcí. Pokoje jsou vybavené vlastním sociálním příslušenstvím (sprcha, umyvadlo, WC), TV se satelitním programem, chladničkou a balkonem. Možnost jedné přistýlky.

Stravování

Možnost dokoupení polopenze. Snídaně (formou švédského stolu) a večeře (servírovaná) se podává v nedaleké restauraci.

Sport a zábava

V letovisku – pronájem aut, restaurace, diskotéky, folklórní programy apod. Na pláži – občerstvení, bary, pronájem vodních kol, vodních lyží, windsurfingu atd., jízdy na vodním banánu – vše za poplatek.

Pláž

Jižní pláž je písečná, velmi prostorná, dlouhá několik kilometrů a svažující se postupně do moře. Severní pláž je písečná, prostorná, dlouhá několik set metrů a svažující se postupně do moře. Půjčování lehátek a slunečníků za poplatek (na obou plážích). Vodní sporty, tobogan (severní pláž), občerstvení, bary.

Náš názor

Vhodné pro všechny věkové kategorie. Zvláště pak pro ty, kteří preferují ubytování v letovisku s řadou atrakcí.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Kiten

16°C Jasno

×