800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL FENIX

Penzion Fenix se nachází v centrální části letoviska, je vzdálen cca 300 m od severní pláže a cca 100 m od centra letoviska.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Penzion Fenix se nachází v centrální části letoviska, je vzdálen cca 300 m od severní pláže a cca 100 m od centra letoviska.

Ubytování

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním příslušenstvím (sprcha, umyvadlo, WC), TV s kabelovou anténou, lednicí a balkonem. Možnost jedné přistýlky.

Stravování

Možnost dokoupení polopenze. Snídaně se podávají v nedaleké restauraci Neo Kiten (cca 200 m) formou švédských stolů. Večeře se podávají v téže restauraci a jsou servírované.

Sport a zábava

V letovisku - pronájem aut, restaurace, diskotéky, folklórní programy apod. Na pláži - občerstvení, bary, pronájem vodních kol, vodních lyží, windsurfingu atd., jízdy na vodním banánu - vše za poplatek.

Pláž

Jižní pláž je písečná, velmi prostorná, dlouhá několik kilometrů a svažující se postupně do moře. Severní pláž je písečná, prostorná, dlouhá několik set metrů a svažující se postupně do moře. Půjčování lehátek a slunečníků za poplatek (na obou plážích). Vodní sporty, tobogan (severní pláž), občerstvení, bary.

Náš názor

Vhodné pro všechny věkové kategorie, zvláště pak pro ty, kteří preferují ubytování rodinného typu a letovisko s řadou atrakcí.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Kiten

10°C Jasno

×