800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PENZION GEORGIA

"Útulný penzion v nové části Kitenu je vzdálen cca 50 metrů od kolonády a 150 metrů od centra letoviska s řadou obchůdků, stánků s občerstvením a restaurací. V blízkosti penzionu je malé autobusové nádraží se spojením do Primorska, Sozopolu, Burgasu a Careva a stanoviště taxi. "

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Útulný penzion v nové části Kitenu je vzdálen cca 50 metrů od kolonády a 150 metrů od centra letoviska s řadou obchůdků, stánků s občerstvením a restaurací. V blízkosti penzionu je malé autobusové nádraží se spojením do Primorska, Sozopolu, Burgasu a Careva a stanoviště taxi.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlek jsou vybaveny koupelnou (WC, sprcha), ledničkou, varnou konvicí a balkonem s posezením.

Stravování

Vlastní. Možnost stravování dle vlastního výběru v mnoha restauracích a tavernách, které nabízí letovisko. Ve vybraných tavernách mají klienti Akvily slevu na jídlo 10%.Kartičky se slevou vám vydá delegát v místě pobytu.

Pláž

Dvě krásné písečné pláže – severní a dlouhá jížní jsou vzdáleny cca 200 – 500 metrů od domu. Na severní pláži je tobogán. Lehátka a slunečníky na obou plážích za poplatek nebo možnost využití vlastních slunečníků a lehátek. Cesta na pláž vede po kolonádě mezi obchůdky se suvenýry a stánky s občerstvením.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Kiten

23°C Převážně oblačno

×