800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PENZION RAJ

V roce 2006 kompletně zrekonstruovaný a moderně zařízený dům s původním názvem Milev leží v klidnější ulici, ve vzdálenosti cca 200 m od centra letoviska. Klienti z penzionu Ráj mohou využít v hotelu Kiten Coop velkého bazénu za poplatek 2 LV- cca 30 Kč / den/ osoba. V letovisku je spoustu obchůdků, restaurací, taveren a stánků s občerstvením.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Oblíbený penzion leží v klidnější ulici, ve vzdálenosti cca 200 m od centra letoviska. Klienti z penzionu Ráj mohou využít v hotelu Lotos bazén (zdarma) a pool bar (za poplatek). V letovisku je spousta obchůdků, restaurací, taveren a stánků s občerstvením.

Ubytování

Nově vybavené dvoulůžkové pokoje smožností jedné přistýlky mají k dispozici koupelnu (sprcha+ WC), ledničku, varnou konvici, satelitní TV, klimatizaci a balkon se zahradním nábytkem.

Stravování

Kromě vlastního stravování máte možnost dokoupení stravování (snídaně, obědy, večeře) v penzionu Mečta, který se nachází přímo naproti domu. Penzion Ráj má také svou vlastní restauraci, kterou můžete navštívit, je vzdálena cca 200 metrů od domu. Letovisko nabízí i stravování v mnoha dalších restauracích a tavernách. Běžná cena obědu a večeře cca 6- 8 LV, tj. 50-90 Kč. Děti cca 4 LV, tj. cca 45 Kč. Ve vybraných tavernách mají klienti Akvily slevy na jídlo 10 %. Kartičky se slevou vydá delegát v místě pobytu.

Pláž

Krásná, rozlehlá písčitá pláž je od penzionu vzdálena cca 290 metrů. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek nebo možnost využití vlastních slunečníků a lehátek. Široká nabídka vodních sportů přímo v letovisku (za poplatek).

Náš názor

Penzion Ráj je v naší nabídce již od roku 2005 – tedy od roku, kdy naše CK zařadila do nabídky zájezdy do Bulharska. Skutečnost, že má již stálou klientelu, svědčí o jeho kvalitních službách.

Počasí

Kiten

15°C Jasno

×