800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL RADIS pokoje

Výborná poloha jen pár metrů od krásné písečné pláže spolu s prostorným a komfortním ubytováním z něj činí kandidáta na oblíbenou stálici v letovisku.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Rodinný hotel Radis se nachází v centrální části letoviska. Je vzdálen cca 100 m od jižní pláže a cca 450 m od severní pláže.

Ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány a vybaveny TV s kabelovou přípojkou, bezdrátovým internetem a chladničkou. Možnost jedné přistýlky (rozkládací křeslo). V hotelu jsou také k dispozici studia a hotelové apartmány. Studia s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány a vybaveny TV s kabelovou přípojkou, kuchyňským koutem se sporákem, bezdrátovým internetem a chladničkou. Možnost dvou přistýlek (rozkládací gauč). Hotelové apartmány se skládají ze dvou místností – ložnice (se dvěma lůžky) a obývací pokoj (denní místnost s kuchyňským koutem se sporákem) s rozkládací sedací soupravou – lze využít jako přistýlku pro dvě osoby. Apartmány s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány a vybaveny TV s kabelovou přípojkou, bezdrátovým internetem a chladničkou.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, výtah, trezor v recepci (za poplatek), restaurace, bezdrátový internet zdarma, čistírna (za poplatek), parkoviště. V recepci si můžete zdarma zapůjčit dětskou postýlku (nutno předem objednat).

Stravování

Možnost dokoupení polopenze. Snídaně a večeře se podávají v hotelové restauraci a jsou servírované.

Pláž

Jižní pláž, vzdálená cca 100 m od hotelu, je písečná, velmi prostorná, dlouhá několik kilometrů a svažující se postupně do moře. Severní pláž, vzdálená cca 450 m od hotelu, je písečná, prostorná, dlouhá několik set metrů a svažující se postupně do moře. Půjčování lehátek a slunečníků za poplatek (na obou plážích). Občerstvení, bary, pronájem vodních šlapadel, vodních lyží, windsurfngu, jízdy na vodním banánu, tobogán (vše za poplatek).

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Kiten

14°C Skoro jasno

×