800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SUNDAY

Hotel rodinného typu se nachází přímo u moře v klidné části střediska cca 350 m od severní pláže a cca 400 m od centra letoviska.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel rodinného typu se nachází přímo u moře v klidné části střediska cca 350 m od severní pláže a cca 400 m od centra letoviska.

Ubytování

Pokoje jsou klimatizované a vybavené novým nábytkem, vlastním sociálním příslušenstvím (sprcha, umyvadlo, WC), TV, minibarem, telefonem a balkonem. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, sejf na recepci – za poplatek, restaurace.

Stravování

Snídaně se podává v hotelové restauraci (rozšířená kontinentální). Možnost dokoupení večeří. Večeře jsou servírované.

Sport a zábava

V letovisku – pronájem aut, restaurace, diskotéky, folklórní programy apod. Na pláži – občerstvení, bary, pronájem vodních kol, vodních lyží, windsurfingu atd., jízdy na vodním banánu – vše za poplatek.

Pláž

Jižní pláž je písečná, velmi prostorná, dlouhá několik kilometrů a svažující se postupně do moře. Severní pláž je písečná, prostorná, dlouhá několik set metrů a svažující se postupně do moře. Půjčování lehátek a slunečníků za poplatek (na obou plážích). Vodní sporty, tobogán (severní pláž), občerstvení, bary.

Náš názor

Vhodné pro všechny věkové kategorie, zvláště pak pro ty, kteří preferují ubytování v letovisku s řadou atrakcí a blízko pláže.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Kiten

16°C Slabý déšť

×