800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL AMBELIC

"Hotel se nachází v nejsevernější části letoviska. Je vzdálen cca 1000 m od centra letoviska a 100 m od velké písečné pláže. "

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází v nejsevernější části letoviska. Je vzdálen cca 1000 m od centra letoviska a 100 m od velké písečné pláže.

Ubytování

Pokoje jsou klimatizované a vybavené vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC), minibarem, TV se satelitem a balkonem. Možnost jedné přistýlky (rozkládací gauč).

Vybavení

Hotel s velice příjemnou atmosférou a krásnou zahradou. Svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, restauraci, denní bar, sejf – za poplatek, venkovní bazén, slunečníky a lehátka u bazénu – zdarma, pokojový servis, fitness – za poplatek.

Stravování

Snídaně se podává formou švédských stolů v hotelové restauraci. Možnost dokoupení večeří. Večeře je servírovaná a podává se v hotelové restauraci.

Sport a zábava

V letovisku – restaurace, bary, diskotéky, folklórní programy apod. Na pláži – občerstvení, bary, diskotéka, pronájem vodních kol, vodních lyží, windsurfingu atd. – vše za poplatek.

Pláž

Pláž je písečná, prostorná, dlouhá přes jeden kilometr a svažující se postupně do moře. Dále pak v letovisku najdete i menší písečné pláže. Slunečníky (mimo vyhrazený prostor CK Alexandria) a lehátka na pláži – za poplatek.

Náš názor

Vhodné pro všechny věkové kategorie. Poklidná atmosféra a ubytování na velmi dobré úrovni.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Achtopol

11°C Jasno

Kiten

11°C Jasno

Primorsko

11°C Jasno

×