800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyLOZENEC RESORT aparthotel

Vyhledávaný a oblíbený hotel. Díky své atmosféře a výborné poloze je ideální pro klienty všech věkových kategorií i pro rodiny s dětmi.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází cca 250 m od centra letoviska v nové a klidné části Lozence. Je vzdálen cca 100 m od velké písečné pláže.

Ubytování

Pokoje s balkonem (některé s terasou – patiem) a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány, vybaveny chladničkou a TV s kabelovou anténou. Možnost jedné přistýlky. Jsou zde k dispozici i hotelové apartmány, které se skládají ze dvou místností – ložnice (se dvěma lůžky) a obývací pokoj (denní místnost) s rozkládací sedací soupravou – lze využít jako přistýlku pro dvě osoby. Apartmány s balkonem (některé s terasou – patiem) a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány, vybaveny chladničkou a TV s kabelovou anténou.

Vybavení

Svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, restauraci, venkovní bazén a dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, multifunkční hřiště.

Stravování

Snídaně se podávají formou bufetu v hotelové restauraci. Možnost dokoupení večeří (servírované). U apartmánů (bez stravy) možnost dokoupení polopenze.

Pláž

Pláž je písečná, prostorná, dlouhá přes jeden kilometr a svažující se postupně do moře. Je vzdálená cca 100 m od hotelu. V letovisku najdete i menší písečné pláže. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Na pláži – občerstvení, bary, pronájem vodních šlapadel, vodních lyží, windsurfi ngu atd. (vše za poplatek).

Náš názor

Vyhledávaný a oblíbený hotel. Díky své atmosféře a výborné poloze je ideální pro klienty všech věkových kategorií i pro rodiny s dětmi.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Achtopol

24°C Jasno

Kiten

24°C Jasno

Primorsko

24°C Jasno

×