800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyLUXOR aparthotel

Elegantní hotel, výborná poloha, jen pár metrů od krásné písečné pláže, příjemná a klidná atmosféra, komfortní ubytování, služby na velmi dobré úrovni.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel Luxor se nachází v klidné severní části letoviska a je vzdálen cca 80 m od velké písečné pláže a cca 300 m od centra.

Ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány a vybaveny TV s kabelovou přípojkou, bezdrátovým internetem a minibarem. Možnost jedné přistýlky (rozkládací křeslo). Jsou zde k dispozici i hotelové apartmány, které se skládají ze dvou místností – ložnice (se dvěma lůžky) a obývací pokoj (denní místnost) s rozkládací sedací soupravou – lze využít jako přistýlku pro dvě osoby. Apartmány s balkonem s výhledem na moře a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány a vybaveny TV s kabelovou přípojkou, bezdrátovým internetem a minibarem.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, výtah, trezor v recepci, restaurace s terasou, venkovní bazén s brouzdalištěm pro děti (lehátka u bazénu zdarma), bezdrátový internet zdarma, parkoviště, půjčovna aut. V recepci si můžete zdarma zapůjčit dětskou postýlku (nutno objednat předem).

Stravování

Snídaně a večeře se podávají v hotelové restauraci a jsou servírované.

Pláž

Pláž je písečná, prostorná, dlouhá přes jeden kilometr a svažující se postupně do moře. Je vzdálená cca 80 m od hotelu. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek.

Náš názor

Elegantní hotel, výborná poloha, jen pár metrů od krásné písečné pláže, příjemná a klidná atmosféra, komfortní ubytování, služby na velmi dobré úrovni.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Achtopol

10°C Mlha

Kiten

10°C Mlha

Primorsko

10°C Mlha

×