800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL VALENTINA

Hotel se nachází 300m od centra letoviska, v klidné části Lozence, cca 50 m od menší a cca 400 m od velké písečné pláže.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází 300m od centra letoviska, v klidné části Lozence, cca 50 m od menší a cca 400 m od velké písečné pláže.

Ubytování

Pokoje jsou klimatizované a vybavené vlastním sociálním příslušenstvím (sprchový kout, umyvadlo, WC), balkonem nebo terasou, chladničkou, TV s kabelovou anténou a telefonem. Možnost jedné přistýlky. V hotelu jsou také k dispozici hotelové apartmány následujících typu: A 1 = oddělená ložnice (dvě lůžka - manželská postel), obývací pokoj s rozkládacím gaučem (lze využít jako přistýlku pro dvě osoby), terasa A 3 = apartmán mezonetového typu, obývací pokoj (dva rozkládací gauče), ložnice (dvě lůžka – manželská postel), terasa A 4 = obývací pokoj s rozkládacím gaučem (lze využít jako přistýlku pro dvě osoby) a opticky oddělená ložnice (dvě lůžka - manželská postel), terasa A 5 = velmi prostorný obývací pokoj s rozkládacím gaučem (lze využít jako přistýlku pro dvě osoby) a opticky oddělená ložnice (dvě lůžka - manželská postel), samostatná zahrádka s posezením a houpací sítí A 7 = denní místnost s kuchyňským koutem a s rozkládacím gaučem (lze využít jako přistýlku pro dvě osoby), oddělená ložnice (dvě lůžka - manželská postel), samostatná zahrádka s barbecue A 8 = denní místnost s kuchyňským koutem a s rozkládacím gaučem (lze využít jako přistýlku pro dvě osoby), oddělená ložnice (dvě lůžka - manželská postel), samostatná zahrádka s barbecue Apartmány jsou klimatizované a vybavené vlastním sociálním příslušenstvím (sprcha, umývadlo, WC), chladničkou, TV s kabelovou anténou a telefonem.

Vybavení

Udržovaný menší hotel obklopený zahradou. Svým hostům nabízí recepci, restauraci s terasou, bar, dětský koutek, parkoviště.

Stravování

Snídaně jsou servírované a podávají se v hotelové restauraci. Možnost dokoupení večeří (servíroaných).

Sport a zábava

V letovisku - restaurace, bary, diskotéky, folklórní programy apod. Na pláži - občerstvení, bary, pronájem vodních kol, vodních lyží, windsurfingů atd. - vše za poplatek.

Pláž

Pláž je písečná, velmi prostorná, dlouhá přes jeden kilometr a svažující se postupně do moře. Dále pak v letovisku najdete i menší písečné pláže. Slunečníky (mimo vyhrazený prostor) a lehátka na pláži - za poplatek.

Náš názor

Vhodné pro všechny věkové kategorie. Hotel je ideální i pro rodiny s dětmi a seniory. Poklidná atmosféra a ubytování na dobré úrovni. Výhodou je hotelová zahrada, klidné prostředí, blízká pláž a rodinná atmosféra místa.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Achtopol

18°C Jasno

Kiten

18°C Jasno

Primorsko

18°C Jasno

×