800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL STEFANOV II

  • Písečná pláž cca 400 m
  • Ubytování vhodné pro rodiny s dětmi

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Rodinný hotelový komplex Stefanov se skládá ze 3 hotelů. Areál se nachází v klidné části na okraji přímořské vesničky Lozenec u místní komunikace ve vzdálenosti cca 70 kilometrů od města Burgas.

Středisko

Lozenec

Vybavení hotelu

Menší recepce, restaurace s příjemnou venkovní terasou a barem, velký bazén pro dospělé, menší bazén pro děti a bar u bazénu.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné nebo dvou přistýlek mají vlastní příslušenství  se sprchou a WC, pěkný nábytek, satelitní televizor, lednici a balkon s výhledem na bazén, nebo do okolí.  Hotelové apartmány se stejným vybavením se skládají z oddělené ložnice a obývacího pokoje se dvěma pohovkami.

Stravování

Snídaně bufetovým způsobem. Večeře v místě, výběr z menu.

Sport a zábava

Kulečník, stolní tenis, dětské hřiště na volejbal, vodní sporty na pláži. V centru městečka Lozenec je řada obchodů, restaurací, kaváren, tržiště. Méně rušné centrum je vhodné k večerním procházkám.

Pláž

Ve středisku se nacházejí čtyři písečné typicky jihobulharské pláže (písčité úseky uprostřed a skalní terény na okrajích) s čistou vodou. Nejbližší pěkná písečná pláž je vzdálená asi 400 metrů od hotelu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 70 km

Počasí

Achtopol

23°C Jasno

Kiten

23°C Jasno

Primorsko

23°C Jasno

×