800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL DIČEV

Penzion Dičev se nachází v severní části nového Nesebru. Je vzdálen cca 400 metrů od pláže Slunečného Pobřeží, 1100 m od městské písečné pláže a cca 1000 m od centra Starého Města.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Doporučení

Penzion Dičev svým hostům nabízí ubytování v blízkosti pláže, letoviska Slunečné Pobřeží a starého historického Nesebru. Penzion pro nenáročné klienty všech věkových kategorií, kteří vyhledávají romantická místa.

Pláž

Najdete zde dvě písečné pláže – jižní (městská pláž) a severní (pláž Slunečného Pobřeží). Severní pláž (vzdálená cca 400 m od penzionu) je písečná, několik kilometrů dlouhá a svažující se postupně do moře. Městská pláž (vzdálená cca 1100 m od penzionu) je velmi prostorná, písečná a svažující se postupně do moře. Slunečníky a lehátka na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan, občerstvení, bary.

Poloha

Penzion Dičev se nachází v severní části Nového Nesebru. Je vzdálen cca 400 metrů od pláže Slunečného Pobřeží, cca 1100 m od městské písečné pláže a cca 1000 m od centra Starého Města.

Strava

Bez stravy.

Ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny jednoduchým nábytkem, TV/SAT a chladničkou. Možnost jedné přistýlky. Dále jsou zde k dispozici studia (jedna místnost, maximální obsazenost 3 dospělí). Ty mají navíc kuchyňskou linku se sporákem a základním vybavením.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1 km

Počasí

Achtopol

23°C Jasno

Kiten

23°C Jasno

Primorsko

23°C Jasno

×