800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY ROSEN

"Tento nový dům v bulharském obrozeneckém stylu leží na velmi romantickém místě, v historickém Starém Nesebru, v klidné části, asi 200 m od malé mušličkové pláže, popřípadě 1500 m od velké písečné pláže. "

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Tento nový dům v bulharském obrozeneckém stylu leží na velmi romantickém místě, v historickém Starém Nesebru, v klidné části, asi 200 m od malé mušličkové pláže, popřípadě 1500 m od velké písečné pláže.

Ubytování

Pokoje jsou vybaveny novým nábytkem, vlastním sociálním příslušenstvím (sprcha, umyvadlo, WC). Apartmán se skládá ze dvou ložnic a denní místnosti s kuchyňským koutem (vybaven vařičem, ledničkou a linkou se základním vybavením). Možnost jedné přistýlky.

Stravování

Možnost dokoupení polopenze v blízké restauraci Kasapu. Snídaně je rozšířená kontinentální, večeře formou servírovaného menu - výběr ze dvou jídel.

Sport a zábava

Na pláži - paragliding, jízdy na vodním banánu, pronájem vodních kol, vodních lyží, windsurfingu, občerstvení, bary – vše za poplatek. V městečku - stylové restaurace, staré řecké kavárny, zábavní a folklorní programy apod.

Pláž

Ve Starém Nesebru jsou k dispozici menší mušličkové pláže. Dvě písečné pláže, velmi prostorné a svažující se postupně do moře se nacháze- BULHARSKO 96 jí v Novém Nesebru. Jedna z nich (pláž Slunečného Pobřeží) je několik kilometrů dlouhá, druhá (městská pláž) je kratší. Půjčování lehátek a slunečníků za poplatek (na obou plážích). Vodní sporty, tobogan, občerstvení, bary.

Náš názor

Vhodné pro všechny věkové kategorie. Doporučujeme všem, kteří mají rádi romantická místa.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Achtopol

18°C Oblačno

Kiten

18°C Oblačno

Primorsko

18°C Oblačno

×