800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILA VESELINA

Vila Veselina se nachází v jižní části Nového Nesebru a je vzdálená cca 150 m od městské pláže a cca 1500 m od historického centra městečka.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Vila Veselina se nachází v jižní části Nového Nesebru a je vzdálená cca 150 m od městské pláže a cca 1500 m od historického centra městečka.

Ubytování

Součástí vily jsou pokoje a apartmány hotelového typu. Pokoje jsou vybavené vkusným nábytkem, TV, chladničkou, vlastním sociálním příslušenstvím (sprcha, umyvadlo, WC) a balkonem. Možnost dvou přistýlek. Apartmány hotelového typu se skládají ze dvou místností – ložnice (se dvěma lůžky) a obývacího pokoje s rozkládacím gaučem – lze využít jako přistýlku pro dvě osoby. Apartmány jsou vybavené vkusným nábytkem, TV, chladničkou, vlastním sociálním příslušenstvím (sprcha, umyvadlo, WC) a balkonem.

Stravování

Bez stravování.

Sport a zábava

Na pláži - paragliding, jízdy na vodním banánu, pronájem vodních kol, vodních lyží, windsurfingu, občerstvení, bary – vše za poplatek. V městečku - zábavní a folklorní programy, stylové restaurace, staré řecké kavárny apod

Pláž

Najdete zde dvě pláže – jižní (městská pláž) a severní (pláž Slunečného Pobřeží). Městská (jižní) pláž je velmi prostorná, písečná a svažující se postupně do moře. Severní pláž (pláž Slunečného Pobřeží) je písečná, několik kilometrů dlouhá a svažující se postupně do moře. Půjčování lehátek a slunečníků za poplatek (na obou plážích). Vodní sporty, tobogan, občerstvení, bary.

Náš názor

Doporučujeme všem, kteří chtějí strávit dovolenou mimo hotelová letoviska a vyhledávají velmi kvalitní ubytování rodinného typu. Blízkost hotelového letoviska Slunečné Pobřeží a Starého Města je další předností vily Veselina. Vhodné pro všechny věkové kategorie.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Achtopol

21°C Jasno

Kiten

21°C Jasno

Primorsko

21°C Jasno

×