800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BORDO

Penzion Bordo se nachází v severní časti letoviska. Je vzdálen cca 150 m od velké písečné pláže a 350 m od centra městečka

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Doporučení

Penzion Bordo nabízí svým příjemnou rodinnou atmosféru a ubytování blízko pláže v klidném prostředí. Díky své atmosféře je ideální pro klienty všech věkových kategorií.

Pláž

Prostorná písečná pláž dlouhá několik kilometrů a postupně se svažující do moře je vzdálená cca 150 m od penzionu, slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Na pláži vodní sporty, atrakce, občerstvení, bary. Vše za poplatek.

Poloha

Penzion Bordo se nachází v severní časti letoviska. Je vzdálen cca 150 m od velké písečné pláže a 350 m od centra městečka.

Strava

Bez stravy. Možnost dokoupení polopenze. Snídaně (kontinentální) a večeře (servírované) se podávají v nedaleké restauraci (cca 200 m).

Ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou vybaveny TV/SAT, Wi-Fi zdarma a chladničkou. Možnost jedné přistýlky. Jsou zde k dispozici i apartmány, které se skládají ze dvou místností – ložnice (se dvěma lůžky) a denní místnost s rozkládací sedací soupravou (lze využít jako přistýlku pro dvě osoby). Apartmány s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou vybaveny TV/SAT, Wi-Fi (zdarma) a chladničkou. Maximální obsazenost apartmánů čtyři dospělí.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 350 m

Počasí

Achtopol

17°C Jasno

Kiten

17°C Jasno

Primorsko

17°C Jasno

×