800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL IBEROSTAR BIALA BEACH RESORT

Tento hotelový komplex tvoří dvě budovy. Nachází se v severní části letoviska, přímo u pláže.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Tento hotelový komplex tvoří dvě budovy. Nachází se v severní části letoviska, přímo u pláže.

Ubytování

Pokoje jsou klimatizované a vybavené vlastním sociálním příslušenstvím (sprcha nebo vana, umyvadlo, WC), balkonem, TV se satelitem, mini barem a telefonem. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení

Součástí hotelového komplexu je vstupní hala s recepcí, výtahy, lobby bary, dvě hlavní restaurace, dvě stylové restaurace, denní bar, velký bar u bazénu, dva venkovní bazény, slunečníky, lehátka a ručníky u bazénů – zdarma (vratná záloha nutná), dětský bazén, krytý bazén, letní divadlo, konferenční sál, Business centrum, sejfy, směnárna, fitness centrum, sauna, masáže, solárium, jacuzzi, dětské hřiště, dětský klub, prádelna, čistírna, kadeřnictví, salón krásy.

Stravování

Služby All Inclusive zahrnují plnou penzi formou švédských stolů (snídaně, oběd, večeře), stravování ve stylové restauraci - místa nutno předem rezervovat, občerstvení (káva, čaj, sendviče, moučníky, zmrzlina) během dne v lobby baru a baru u bazénu, neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů ve všech barech a restauracích do 23:00 h.

Sport a zábava

Na pláži vodní sporty, atrakce, občerstvení, bary – vše za poplatek, přímo v hotelovém komplexu fitness, kulečník, stolní tenis, šipky apod. V městečku kavárny, restaurace, diskotéky, pronájem aut.

Pláž

Široká písečná pláž dlouhá několik kilometrů. Půjčování lehátek a slunečníků za poplatek.

Náš názor

Doporučujeme všem, kteří chtějí strávit dovolenou v poklidné atmosféře a v kvalitním hotelu nabízejícím služby all inclusive. Vhodné pro všechny věkové kategorie.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Achtopol

16°C Slabý déšť

Kiten

16°C Slabý déšť

Primorsko

16°C Slabý déšť

×