800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL JANA

Dům se nachází cca 200 m od pláže a 200 m od centra letoviska.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Dům se nachází cca 200 m od pláže a 200 m od centra letoviska.

Ubytování

Dům se skládá ze tří apartmánů: A – 3 = ložnice, denní místnost s TV, kuchyňský kout s chladničkou, sociální příslušenství (sprcha, umyvadlo, WC), balkon A – 4 = ložnice, denní místnost s TV, kuchyňský kout s chladničkou, sociální příslušenství (sprcha, umyvadlo, WC), balkon A – 5 = ložnice, prostorná denní místnost s TV a jídelnou, kuchyňský kout s chladničkou, sociální příslušenství (sprcha, umyvadlo, WC), balkon.

Stravování

Možnost dokoupení polopenze. Snídaně a večeře se podávají formou švédského stolu v nedaleké restauraci Paraiso Beach (cca 300 m).

Sport a zábava

V letovisku možnost pronajmutí aut, vodních kol, vodních lyží, windsurfingu atd., jízdy na vodním banánu – vše za poplatek. Jsou zde diskotéky i folklórní večery.

Pláž

Široká písečná pláž dlouhá několik kilometrů, svažující se postupně do moře. Půjčování lehátek a slunečníků za poplatek. Na pláži vodní sporty, atrakce, občerstvení, bary.

Náš názor

Vhodné pro všechny věkové kategorie. Apartmány jsou ideální pro rodiny s dětmi a rodiny, které chtějí být společně ubytovány a využít možnost vaření. Poklidná atmosféra a ubytování blízko pláže.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Achtopol

16°C Převážně oblačno

Kiten

16°C Převážně oblačno

Primorsko

16°C Převážně oblačno

×