800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupiny



HOTEL PENZION DENTIST

"Novinka v nabídce. Vilka v malé zahradě pár kroků od pláže v příjemném nevelkém letovisku. Majitelem je místní zubařka; která s rodinou bydlí v přízemí domu; kde má také svoji ordinaci. Pro hosty jsou určeny pokoje v prvním patře. Každý má vlastní vchod a pro ubytování v soukromí je nadstandardně vybaven (moderní koupelna/WC; TV; lednička). Ve druhém patře domu je bar s terasou a výhledem na moře. Majitelka se o dům i o hosty vzorně stará a v pořádku a čistotě se projevuje její profese; obrazně řečeno ,,by se dalo z podlahy jíst"". Majitelé jsou připraveni po dohodě s hosty poskytnout i nadstandardní služby (např. přístup na internet z vlastního počítače apod.). V klidném letovisku Obzor je jen několik hotelů; dovolená zde bude vyhovovat zejména rodinám s dětmi; ale i párům a jednotlivcům; kteří hledají o dovolené klid; procházky podél moře (pláž je dlouhá přes šest kilometrů). Necelých tři sta metrů od vilky je centrální náměstí s několika kavárnami a restauracemi a vystavenými vykopávkami z doby řeckého a římského osídlení."

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Novinka v nabídce. Vilka v malé zahradě pár kroků od pláže v příjemném nevelkém letovisku. Majitelem je místní zubařka; která s rodinou bydlí v přízemí domu; kde má také svoji ordinaci. Pro hosty jsou určeny pokoje v prvním patře. Každý má vlastní vchod a pro ubytování v soukromí je nadstandardně vybaven (moderní koupelna/WC; TV; lednička). Ve druhém patře domu je bar s terasou a výhledem na moře. Majitelka se o dům i o hosty vzorně stará a v pořádku a čistotě se projevuje její profese; obrazně řečeno ,,by se dalo z podlahy jíst". Majitelé jsou připraveni po dohodě s hosty poskytnout i nadstandardní služby (např. přístup na internet z vlastního počítače apod.). V klidném letovisku Obzor je jen několik hotelů; dovolená zde bude vyhovovat zejména rodinám s dětmi; ale i párům a jednotlivcům; kteří hledají o dovolené klid; procházky podél moře (pláž je dlouhá přes šest kilometrů). Necelých tři sta metrů od vilky je centrální náměstí s několika kavárnami a restauracemi a vystavenými vykopávkami z doby řeckého a římského osídlení.

Vzdálenosti

pláže 0;12 km letiště 22 km centra 0;25 km nákupních možností 0;25 km

Ubytování

dvoulůžkový pokoj - možnost 1 přistýlky - televizor - lednička - vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou; WC) - balkón využití kuchyně; snídaně a další služby po dohodě s majiteli

Pláž

pěkná písčitá s pozvolným vstupem do moře - lehátka a slunečníky za poplatek - vodní sporty za poplatek

Stravování v ceně

bez stravování

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Achtopol

15°C Převážně oblačno

Kiten

15°C Převážně oblačno

Primorsko

15°C Převážně oblačno

×