800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PENZIONY OBZOR

již rezervován 59 x

Hodnocení:
9,5
z 10 na základě 1 recenze
  • Široké písčité pláže
  • Okolní příroda lákající k procházkám
  • Ideální místo pro klidnou rodinnou dovolenou

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha a popis

Dobře vedené penziony v oblíbeném bulharském středisku Obzor s nádhernou okolní přírodou. Letovisko leží v zátoce Černého moře přibližně 60 kilometrů od Varny a 74 kilometrů od Burgasu. Příjemné místo potěší všechny, kdo od dovolené čekají aktivní odpočinek. Kombinovat můžete lenošení na krásných širokých plážích, nenáročné vycházky do okolí, návštěvy památek i horskou turistiku. Ubytování se nabízí v útulných penzionech, které jsou maximálně 600 metrů vzdálené od centra i pláže.

Vzdálenost

  • Pláž: maximálně 600 metrů
  • Centrum letoviska. maximálně 600 metrů
  • Restaurace: maximálně 600 metrů
  • Varna: 60 kilometrů
  • Burgas: 74 kilometrů

Pláž

Prostorná písečná pláž, dlouhá několik kilometrů, s postupným vstupem do moře je umístěna maximálně 600 metrů. Za poplatek jsou k dispozici slunečníky a lehátka, vyzkoušet můžete také řadu vodních sportů.

Ubytování

V nabídce je několik dobře vybavených a útulných penzionů. Ubytování je ve standardních dvoulůžkových pokojích, s možností jedné přistýlky. Od centra i pláže jsou vzdálené maximálně 600 metrů. Pokoje disponují balkonem, vlastním sociálním zařízením a chladničkou.

Stravování

Stravování si návštěvníci zajišťují individuálně, penziony jsou vybavené pro vaření a potřebné obchody se nacházejí v jejich okolí. Můžete si také dokoupit polopenzi, kdy se kontinentální snídaně a servírované večeře podávají v nedaleké restauraci, maximálně 600 metrů od penzionu.

Služby

Na pláži si za poplatek můžete pronajmout slunečníky a lehátka, využít některé atrakce či vyzkoušet vodní sporty.

Zábava

Letovisko obzor je pohodové místo pro návštěvníky, kteří chtějí nerušeně relaxovat na krásných plážích, poznávat okolí a trávit dovolenou aktivně. Za návštěvu stojí nedaleké malebné městečko Bjala, kde můžete obdivovat pozůstatky starověké pevnosti. Autobusem nebo autem se dostanete do většího přístavního města Burgas, které láká několika galeriemi a muzei.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 600 m

Recenze

9,5
26. leden 2010 / Jolana Fousková

Obzor, penzion Ráj

určitě bych sem jela ještě jednou !

Celá recenze >

Počasí

Achtopol

9°C Mlha

Kiten

9°C Mlha

Primorsko

9°C Mlha

×