800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SOPHIA

Tento hotel se nachází severní části letoviska, cca 150 m od pláže.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Prostorná písečná pláž dlouhá několik kilometrů a postupně se svažující do moře je vzdálená cca 150 m od hotelu. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Na pláži vodní sporty, atrakce, občerstvení, bary. Vše za poplatek.

Poloha

Hotel Sofia se nachází v severní části Obzoru a je vzdálen cca 150 m od velké písečné pláže.

Popis

Dobře udržovaný hotel rodinného typu s příjemným venkovním posezením. Doporučujeme všem, kteří chtějí strávit dovolenou v poklidné atmosféře. Hotel je vhodný pro klienty všech věkových kategorií.

Strava

Služby all inclusive light zahrnují plnou penzi formou bufetu v hotelové restauraci (snídaně, obědy a večeře), k obědu a večeři se podávají nealkoholické nápoje, víno, pivo, káva a čaj v době od 11:00 do 21:00 h.

Ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV a chladničkou. Možnost až dvou přistýlek (rozkládací křeslo). Maximální obsazenost tři dospělí, dva dospělí a dvě děti.

Vybavení

Součástí hotelu je vstupní hala s recepcí, výtah, trezor v recepci zdarma, Wi-Fi zdarma (ve společných prostorách), restaurace s letní zahradou, venkovní bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, dětský bazén, bar u bazénu, zdarma – malý fitness a parkoviště.

Počasí

Achtopol

15°C Jasno

Kiten

15°C Jasno

Primorsko

15°C Jasno

×