800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLA RENY

nový rodinný penzion v městečku Obzor, které se nachází na polovině cesty mezi< Burgasem a Varnou. Obzor je menší klidné místo s krásnou, dlouhou, písčitou pláží. Také zde se nachází množství restaurací a obchůdků a cenově se jedná o velmi dostupnou oblast, zatím nepostiženou stavebním boomem.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

nový rodinný penzion v městečku Obzor, které se nachází na polovině cesty mezi Burgasem a Varnou. Obzor je menší klidné místo s krásnou, dlouhou, písčitou pláží. Také zde se nachází množství restaurací a obchůdků a cenově se jedná o velmi dostupnou oblast, zatím nepostiženou stavebním boomem.

Ubytování

pension disponuje několika druhy pokojů – naleznete zde pokoje 2, 3 a 4lůžkové, taktéž rodinný pokoj se 2 ložnicemi a společným prostorem. Ve 4lůžkovém pokoji jsou 2 manželské postele, jedna z nich menší, vhodná pouze pro 2 děti. Všechny pokoje jsou kvalitně zařízené a mají stejné vybavení – samostatnou koupelnu s WC, SAT/TV, ledničku a balkonek nebo venkovní sezení.

Vybavení

parkoviště, sluneční terasa s kuchyňským koutem (kávovar, varná konvice a mikrovlnka) a samoobslužným chladícím bo xem, společná kuchyňka (bez vybavení), menší předzahrádka. Služby za poplatek: připojení k internetu, parkoviště.

Stravování

Bez stravy.

Pláž

70 m od písčité pláže.

Náš názor

Kvalitní ubytování za velmi přijatelnou cenu a v těsné blízkosti pláže. Restaurace a bary v okolí dávají volnost ve výběru stravování.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Achtopol

21°C Skoro jasno

Kiten

21°C Skoro jasno

Primorsko

21°C Skoro jasno

×