800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL KORAL

Hotel svým hostům nabízí příjemnou atmosféru a možnost venkovního posezení v krásné zahradě. Poloha hotelu v klidné části letoviska Obzor a jen pár metrů od krásné písečné pláže jen přispívá ke spokojenosti hostů. Doporučujeme všem, kteří chtějí strávit příjemnou dovolenou u moře v klidném letovisku s částečně horským podnebím.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Doporučení

Rodinný hotel Koral je novinkou v naší nabídce. Svým hostům nabízí příjemnou atmosféru a možnost venkovního posezení v krásné zahradě. Poloha hotelu v klidné části letoviska Obzor a jen pár metrů od krásné písečné pláže jen přispívá ke spokojenosti hostů. Doporučujeme všem, kteří chtějí strávit příjemnou dovolenou u moře v klidném letovisku s částečně horským podnebím.

Pláž

Prostorná písečná pláž dlouhá několik kilometrů a postupně se svažující do moře je vzdálená cca 50 m od rodinného hotelu. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Na pláži vodní sporty, atrakce, občerstvení, bary. Vše za poplatek.

Poloha

Rodinný hotel Koral se nachází v centrální části letoviska Obzor. Je vzdálen cca 50 m od velké písečné pláže a cca 300 m od centra městečka.

Strava

Snídaně jsou kontinentální (výber dle menu) a podávají se přímo v rodinném hotelu. Možnost dokoupení večeří (servírované), které se podávají v nedaleké restauraci (cca 300 m).

Ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (klimatizace za poplatek) a vybaveny TV, chladničkou a Wi-Fi zdarma. Možnost jedné přistýlky (vhodná jen pro dítě).

Vybavení

Svým hostům nabízí klimatizovanou vstupní halu s recepcí, trezor v recepci za poplatek, Wi-Fi zdarma (ve společných prostorách) a velkou zahradu s barem.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 300 m

Počasí

Achtopol

17°C Převážně oblačno

Kiten

17°C Převážně oblačno

Primorsko

17°C Převážně oblačno

×