800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILKY ANIJAK

Hodnocení:
3,3
z 10 na základě 1 recenze
Bývalý komplex Bial Bor, nyní Aniak, se rozkládá přímo na písčité pláži, z jedné strany obklopen mořem, ze strany druhé velkým jezerem s léčivým bahnem. Písek na pláži obsahuje léčivé minerály, které zbarvují písek do černa. Písek má velmi blahodárný vliv na kůži, především v kombinaci s léčivým bahnem z jezera. V okolí několik restaurací a hotelů. Do turistického centra se můžete vydat pěšky (cca 2,5 km) podél jezera, případně autobusem. V okolí několik léčebných sanatorií.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

bývalý komplex Bial Bor, nyní Aniak, se rozkládá přímo na písčité pláži, z jedné strany obklopen mořem, ze strany druhé velkým jezerem s léčivým bahnem. Písek na pláži obsahuje léčivé minerály, které zbarvují písek do černa. Písek má velmi blahodárný vliv na kůži, především v kombinaci s léčivým bahnem z jezera. V okolí několik restaurací a hotelů. Do turistického centra se můžete vydat pěšky (cca 2,5 km) podél jezera, případně autobusem. V okolí několik léčebných sanatorií.

Ubytování

každá chatka má v patře (výstup po žebříkových schodech) dvě oddělené ložnice s dvěma dvojlůžky a s menší skříní, další rozkládací lůžko (gauč pro max. 2 os.) je ve společné obývací místnosti s TV. Vybavený kuchyňský kout, lednice, vařič. Koupelna (sprcha/WC). V patře malá terasa se slunečníkem a sedačkami.

Vybavení

9 vilek je rozděleno po obou stranách, mezi nimiž se nachází malé předzahrádky a větší dřevěná terasa s barem a lehkým občerstvením, dále recepce, minimarket, restaurace v sousedství, dětské hřiště. Služby za poplatek: vodní sporty na pláži, slunečníky a lehátka na pláži. Pro děti: malé dětské hřiště.

Stravování

bez stravy, za příplatek snídaně, za příplatek polopenze Snídaně: kontinentální Večeře: servírované/výběr z menu

Pláž

přímo na písčité pláži

Náš názor

Skvělá možnost strávit dovolenou přímo na pláži a v jednoduchém, ale čistém a sympatickém ubytování. Díky možnosti obsazení až max. 6 osob doporučujeme početnějším rodinám.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Recenze

3,3
6. srpen 2008 / Zbigniew Krzeminski

Cikanska ctvrt.

Je to cikanska ctvrt, lituju ale ten hOTEL to omyl

Celá recenze >

Počasí

Achtopol

18°C Převážně oblačno

Kiten

18°C Převážně oblačno

Primorsko

18°C Převážně oblačno

×