800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL REGATA 2 přistýlky

  • Písečná pláž přes pobřežní komunikaci

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Sedmipodlažní hotel byl postaven v roce 2008 a nachází se přímo u pláže, od které je oddělen pouze místní pobřežní komunikací, od centra Pomorie je vzdálen cca 350 m. V blízkosti hotelu najdete spoustu restaurací, obchodů, kaváren i barů. Pomorie kromě léčivých účinků, které jsou tomuto oblíbenému letovisku přisuzovány, nabízí i v hlavní sezóně spoustu kulturních akcí, koncertů, hudebních festivalů apod. V blízkosti hotelu je i informační kancelář, kde vám rádi česky a slovensky hovořící průvodci podají informace nebo nabídnou nejvýhodnější výlety. O poloze kanceláře vás bude informovat delegát.

Vybavení

V hotelu je recepce ve vstupní hale, (možnost pronájmu sejfu), výtah, bar, venkovní restaurace a možnost připojení k internetu.

Ubytování

Dvoulůžková studia s možností dvou přistýlek jsou vybaveny koupelnou (WC, sprcha, fén), TV/SAT, telefonem, individuální klimatizací, ledničkou a balkonem. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Stravování

Snídaně formou bufetu, možnost doobjednat večeře formou menu za 6 Euro/den.

Pláž

Téměř dva kilometry dlouhá písečná pláž je od hotelu oddělena pouze pobřežní komunikací. Pláž je uměle nakupenými kameny rozdělená na více menších úseků. Na organizované části pláže jsou slunečníky a lehátka za poplatek, na neorganizované písečné pláži je možno využít vlastních slunečníků a lehátek. Vodní sporty za poplatek.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 350 m

Počasí

Achtopol

13°C Jasno

Kiten

13°C Jasno

Primorsko

13°C Jasno

×