800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BULGARIATOUR

  • Leží za písečnými dunami u severní pláže ve vzdálenosti cca 100 m.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel leží v klidném prostředí v první linii hotelů za písečnými dunami u severní pláže ve vzdálenosti cca 100 m. Do centra Primorska cca 5 min chůze. Tento klubový hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie a můžeme ho doporučit i rodinám s dětmi. Je zde umístěna také jedna ze sezónních kanceláří CK.

Primorsko je malebné přímořské městečko na jižním pobřeží, které se v průběhu let rozrostlo na známé turistické centrum. Nachází se 50 km jižně od Burgasu a transfer z letiště Burgas trvá cca 1 hod. Rozkládá se na poloostrově, k němuž přiléhají dvě nádherné písečné pláže - jižní a severní.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje, některé s možností jedné nebo dvou přistýlek. Vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, kabelová TV, malá lednice, bezpečnostní schránka, sušák na prádlo a balkon. Pokoje v prvním a čtvrtém patře s větším balkónem (terasou) se dvěmi lehátky za příplatek 1500 Kč/pobyt. Pokoje s výhledem na moře jsou za příplatek 1000 Kč/pobyt.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, bazén s dětskou částí, klimatizovaná restaurace v přízemí, venkovní terasa, dětský koutek a výtah ( pouze do 3. patra z celkových 4). Lehátka a slunečníky u bázénu zdarma (omezený počet). Ve společných prostorách v přízemí k dispozici bezplatně Wi-Fi připojení. V hotelu je umístěna také informační kancelář CK.

Stravování

SNÍDANĚ - formou bufetu. Možnost dokoupení večeří formou bufetu včetně neomezených nápojů (točené nealkoholické nápoje, pivo a víno) – dospělý 200 Kč/den, dítě 2–12 let 150 Kč/den v Grand Hotelu Primorsko **** (cca 150 m).

Je možné dokoupit také servírované obědy nebo večeře přímo v hotelu - cena dospělý 160 Kč/den, dítě 2-12 let 80 Kč/den.

Pláž

Nachází se za písečnými dunami u severní pláže ve vzdálenosti cca 100 m.

Sport a zábava

Dlouhá písečná pláž (severní) s pozvolným vstupem do moře vzdálena cca 100 m pouze přes písečné duny. Pláž je vhodná pro také pro malé děti. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek (cca 6 LV/1 kus). , Široká nabídka vodních sportů na pláži (banán, šlapadla, potápění, vodní skůtry, surfy), masáže, stánky s občerstvením, plážové bary a restaurace. Spousta atrakcí, zábavy a vyžití pro dospělé i děti (let rogalem, trampolíny a skákací hrady pro děti apod.). Centrum letoviska Primorsko cca 5-10 min chůzí.

V sezóně je možno využit turistický Ekobus jezdící do Kitenu nebo k rezidenci Perla (zastávky na znamení). Vřele doporučujeme procházku po příjemné promenádě, která spojuje severní pláž s přístavem u pláže jižní. V Primorsku najdete soukromé vinárny, diskotéky, stylové restaurace, aquapark, tenisové kurty, sportovní halu, obchody, polikliniku, půjčovnu aut, poštu, banky a bankomat. Nachází se zde také sezónní kancelář CK, kde se můžete blíže seznámit s pobytovým místem, poskytovanými službami a možnostmi fakultativních výletů.

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 1 h 0 min.

Počasí

Primorsko

11°C Jasno

×