800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL DJUNI

Ideální poloha jen pár metrů od krásné písečné pláže, ubytování rodinného typu, Dětský klub v češtině a české Centrum animačních programů CK cca 500 m od hotelu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Doporučení

Rodinný hotel Djuni je novinkou v naší nabídce. Ideální poloha jen pár metrů od krásné písečné pláže, ubytování rodinného typu, Dětský klub v češtině a české Centrum animačních programů CK cca 500 m od hotelu.

Pláž

Pláže v Primorsku (severní, vzdálená cca 50 m od hotelu a jižní) jsou písečné, velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů a svažující se postupně do moře. Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky CK SLUNEČNÍKY ZDARMA. Objednali jsme pro vás stovky slunečníků, jejichž celkový počet je omezen prostorem, který máme k dispozici. Půjčování slunečníků (mimo vyhrazený prostor CK) a lehátek na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.

Poloha

Rodinný hotel Djuni se nachází v severní části Primorska, cca 500 m od centra letoviska v bezprostřední blízkosti (cca 50 m) severní pláže.

Strava

Bez stravy. Možnost dokoupení polopenze (snídaně a večeře se podávají formou bufetu) nebo programu ALL INCLUSIVE SPECIAL v nedaleké (cca 180 m) restauraci CK Club Restaurant. Služby all inclusive special zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně v době od 07:30 do 10:00 h, oběd v době od 12:30 do 14:00 h, večeře v době od 17:30 do 20:30 h) v restauraci CK Club Restaurant (cca 450 m). Dále zahrnuje malé dopolední a odpolední občerstvení formou balíčku (např. sendviče, slané nebo sladké pečivo apod.). Při snídani se podávají vybrané teplé nápoje a stolní voda, k obědu a večeři neomezená konzumace vybraných místních nealkoholických nápojů (limonád), stolní vody, jedna sklenice vína nebo sklenice piva.

Ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny chladničkou a TV/SAT. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení

Rodinný hotel nabízí svým hostům menší venkovní bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 500 m

Počasí

Primorsko

18°C Převážně oblačno

×