800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL DUNI 2

  • Rodinný hotel u severní pláže
  • Hotel a jeho okolí nabízí mnoho atrakcí a zábavy pro děti i dospělé

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Novinka 2016. Zcela nový rodinný hotel Duni 2 leží v první linii u severní pláže, od které je oddělen pouze písečnými dunami. Hotel je součástí komplexu, který se skládá ze tří budov. Do centra letoviska městečka Primorsko je to příjemnou procházkou asi 8 min.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, vlastní sociální zařízení, klimatizace, TV, malá lednice a balkon. Čtyřlůžkové apartmány s možností jedné přistýlky, vlastní sociální zařízení, klimatizace, TV, malá lednice a balkon. V apartmánu zvýhodněná cena pro 4. osobu dítě na lůžku. Všechny pokoje jsou orientovány směrem k moři.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, výtah, jídelna, bar u bazénu, Wi-Fi připojení zdarma, vlastní bar na pláži (pro klienty CK 1 slunečník a 2 lehátka ve vyhrazené části za zvýhodněnou cenu, dále slevu 20 % na konzumaci), venkovní bazén pro dospělé s dětskou části, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Bezpečnostní schránka na recepci za poplatek 1 €/den. Lehátka a slunečník ve vyhrazené části na severní pláži za zvýhodněnou cenu 4 Euro/set (2 lehátka a 1 slunečník).

Stravování

SNÍDANĚ formou bufetu v hotelu. Za příplatek večeře v hotelové jídelně - dospělý 140 Kč/den, dítě 2-12 let 70 Kč/den

Pláž

Dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cc 100 m od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Sport a zábava

Široká nabídka vodních sportů na pláži za poplatek, masáže na pláži, stánky s občerstvením, restaurace. Pro klienty hotelu lehátka a slunečník ve vyhrazené části na severní pláži za zvýhodněnou cenu 4 Euro/set (2 lehátka a 1 slunenčík).V letovisku se nachází aquapark, sportovní hala, tenisové kurty, půjčovna aut, kol a spousta atrakcí, zábavy a vyžití pro dospělé i děti. V sezóně je možno využit turistický vláček jezdící do Kitenu nebo k rezidenci Perla (zastávky na znamení). Centrum letoviska Primorsko cca 5 min chůzí.

Svoz na/z letiště Praha

Autobusový svoz pro letecké zájezdy do Bulharska na/z letiště Praha je možný v těchto termínech na 11/12 dní: 8.6., 18.6., 29.6., 9.7., 20.7., 30.7., 10.8., 20.8., 31.8., 10.9., 21.9.2016. Jsou nabízeny svozy z 5 tras z celé ČR. Bližší informace naleznete v sekci Všeobecné info - Svoz na/z letiště. Cena za obousměrný svoz je 600 Kč/osoba, za jednu cestu pak 350 Kč/osoba (na trase 5 stojí jednosměrný transfer 400 Kč/osoba). Dále je možné využít ve výše uvedených dnech jednosměrné transfery (pouze odlet nebo přílet) z/na letiště u zájezdů na 8 nebo 15 dní.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Primorsko

22°C Polojasno

×