Bulharsko | Burgas | Primorsko

BELITSA

  Přidat k oblíbeným

  Hodnocení našich klientů

  so 30.6.2007
  "Ušlo to:-)"
  8
  Dobrý,dobrá poloha pro severní pláž.
  8
  "Poloha a pláž"
  "Asi 500m od severní pláže,pěknou procházkou asi 15min.Pláž pozvolná a písčitá.Jen hodně za našeho pobytu foukalo a dokonce byl i zákaz koupání - velmi velké vlny."
  8
  "Hotel a úroveň vybavení"
  "Hotel starší,odpovídal 3*,klid a čisto.1 bazén byli jsme jen párkrát jak jsme se vraceli od moře.Jezdím za mořem a né, abych ležel u bazénu."
  8
  "Služby a personál"
  "V pohodě - bez problémů."
  8
  "Zábava, sport, strava"
  "Měli jsme jen snídani - dalo se to sníst."
  čt 31.5.2012
  "Bezva dovolená až na p. delegátku"
  6.5
  I přes některé připomínky jsi myslím, že to byla prima dovolená. Počasí vyšlo a i moře se po pár dnech umoudřilo a bylo klidné a mohly se koupat i děti. Nebýt nepříjemné delegátky tak to mohla být opravdu hodně vydařená dovolená.
  4
  "Poloha a pláž"
  "Docela horší přístup zvlášť s kočárkem to byl docela problém. Bohužel všude placené slunečníky a když jsme měli svůj tak ho nebylo kde umístit. A když jsme šli před placené slunečníky tak nás vyhodili."
  10
  "Hotel a úroveň vybavení"
  "Hotel byl čistý, krásný. Pokoje vybavené slušně. "
  2
  "Služby a personál"
  "Jelikož jsem měla sebou malé dvě děti a stala se nám u snídaně nehoda kdy jsme rozbily misku tak což se mi nelíbilo hned ať jdu to okamžitě zaplatit a to 5 Leva což se mi zdá trochu moc za obyčejnou misku.A hlavně co mi otrávilo dovolenou je delegátka p. Šiškovová Jana která byla nepříjemná a to jednání bylo trochu zarážející. Mluvila se mnou jako kdyby mi bylo 12. Byla jsem na více dovolených, ale takovou příšernou delegátku jsem opravdu nezažila."
  10
  "Zábava, sport, strava"
  "Co se týká stravy měli jsme zaplacené pouze snídaně jinak jsme si chodili do místních restaurací na jídlo kde skutečně dobře vaří."
  čt 31.5.2012
  "Krásná dovolená"
  8
  Krásná dovolená i s malým dítětem. Hotel v klidnější části města, i když každodenní večerní živá i reprodukovaná hudba z nedaleké restaurace někoho obtěžovat mohla. Stejně tak ruské děti ubytované v hotelu ve stejném termínu jako my. Pokoj jsme měli naštěstí na druhé straně hotelu, ovšem bazén i dětské prolézačky patřily každovečerně jen jim. Snídaně stále stejné a malý výběr ovoce. Mohlo to však být způsobeno teprve začátkem sezóny. Tolik negativa. Ovšem pozitiva převažovala, hotel čistý, pokoje prostorné, snad jen zápach z odpadu v koupelně trochu kazil dojem, bazén pro děti bezvadný, dobrá docházková vzdálenost do centra a k Severní pláži i pro tříleté dítě. Dovolená se nám moc líbila a můžeme tento hotel doporučit i rodinám s dětmi.
  8
  "Poloha a pláž"
  "dobrá"
  10
  "Hotel a úroveň vybavení"
  "hotel se nám moc líbil"
  8
  "Služby a personál"
  "recepční - moc velká snaha mluvit anglicky a česky nebyla, ale domluvit se dalo. "
  6
  "Zábava, sport, strava"
  "strava - snídaně - mohly být pestřejší"
  čt 31.5.2012
  "bezva dovolená :)"
  8
  Potíž s ruským táborem ubytovaným v přízemí hotelu jsme řešili i s naší delegátkou paní Šiškovovou. Vím o klientech, kteří budou uplatňovat reklamaci o porušení podmínek. My si potřebné vyřídili, dovolenou jsme si dokonale užili. Jeli jsme kvůli moři a to bylo díky nádhernému počasí dokonale splněno. Prošli jsme si klidné i s přibývající sezonou rušné denní i večerní Primorsko,byli jsme i v místech kam turisté moc nechodí:) pořídili jsme 4hodinový filmový materiál i 700 fotografií. Byla to opravdu pro nás fajn dovča:)
  8
  "Poloha a pláž"
  "Hotelový komplex je umístěn blízko - cirka 250-300m Severní pláže v severovýchodní části Primorska. K Jižní pláži je to sice dál, ale pro rodiny s dětmi příjemná procházka. Pláže po únorových záplavách v pořádku. Na Severní pláži první dny obrovské vlny, červené vlajky, postupně žluté a zelené. Moře teplé-26 st. Mušle na každém kroku, na Jižní pláži větší:) "
  10
  "Hotel a úroveň vybavení"
  "Belitsa-3 hvězdičkový 5.patrový hotel, 168 pokojů, 6 apartmánů, plně klimatizovaný, 2 výtahy, zahrada, dětské hřiště kde nechybí klouzačky a houpačky, hřiště na tenis, bazén s dětskou částí a částí pro plavce, 80 lehátek-vždy jsme našli místo a nebylo potřeba ráno vstávat a rezervovat pomocí ručníků, bar u bazénu i lobby bar, parkoviště za poplatek. Nám se líbil, bydleli jsme ve čtvrtém patře s výhledem na bazén, sice mezi stromy, ale poskytovaly nám bezva soukromí a stín. Pokud se budeme rozhodovat příští rok, budeme volit opět Belitsu. Pro rodiny ideální hotel. "
  8
  "Služby a personál"
  "Personál vstřícný, usměvavý. Díky znalosti ruštiny jsme dostali pokoj ve čtvrtém patře. Uklízečky velice vzorné, vždy vysátý pokoj,vynesené odpadky, nový toaletní papír, nové ručníky i osušky, 3 krát za dobu pobytu nově povlečené postele. Nevím zda stelou postele, my jsme zvyklí si stlát sami:) Jediná potíž jejich vysoké polštáře, spali jsme bez nich. Personál u baru velice vstřícný, hlavně k dětem a jejich požadavkům na výborné nanuky:) Jídelna slabší část hotelu, personál nestíhal hlavně po nájezdu rusky mluvícího juniorského osazenstva:( V baru se domluvíte rusky či anglicky, ovládají i částečně českou konverzaci:) hlavně šikovný barman Ivan:)"
  6
  "Zábava, sport, strava"
  " Jídelna slabší část hotelu, personál nestíhal hlavně po nájezdu rusky mluvícího juniorského osazenstva:( Snídaně trochu jednotvárné, ale dalo se každý den vybrat, výborné jejich marmelády, langošky, jogurt, bílý bulharský ale i tmavý chléb , sýry,salámy a pro děti cereální dobrotky, sušenky, máslo, vánočka,vajíčka, pizzy, těstoviny, kompot, ze zeleniny krájená rajčata a okurky. K pití voda, mléko, čaj, káva, džusy z post mixu. Využívali jsme každé odpoledne bazén, večer dětské hřiště či sportovní hřiště, kde hráli naši muži kopanou. Radost ze hry nám kazila neukázněná ruská mládež, která i přes upozornění, že máme rezervaci na 20.hodinu natruc odtáhla fotbalové branky. Opět díky mé ruštině a menší výměnou názorů s jejich instruktorkou nám byly branky vráceny. Ovšem hřiště neopustili a zabrali celu polovinu. Obdobný problém na dětském hřišti, kde se mezi 2-4 letými prťaty honili ruské děti, věk 10-14 let a skákali na houpačky, kde v azbuce byl jasně napsáno do 30 kg. Usměrnila jsem je a byl klid. Nebojte se ozvat, vy jste platící klienti a máte nárok na klidnou a pohodovou dovolenou. Využili jsme i vláček, který nás zavezl k rezidenci Perla -dporučuji:) "
  ne 31.7.2011
  "Částečná nespokojenost . hluk "
  7.34
  Dobrý !
  8
  "Poloha a pláž"
  "Dobrý ."
  8
  "Hotel a úroveň vybavení"
  "Dobrý , záchod český, odtok ze sprchy přímo do kanalku v koupelně přímo do podlahy."
  6
  "Služby a personál"
  "Dobrý ,až na barmana v Lobby baru ,který pouštěl dusání z reproduktoru, kterým spolehlivě zkazil náladu i dívkám, které poslouchaly ve stejné místnosti TV s hudebním kanalem. O starších lidech ,kteří chtěli v Lobby baru použít internet ani nemluvě !!! Prostě asi magor !"
  "Zábava, sport, strava"
  "Internet mnohdy nepoužitelný,moc uživatelů !!!"
  st 30.6.2010
  "Pohodová dovolená"
  8
  Na každém záleži, jak se svou dovolenou naloží, takže můj celkový dojem na první návštěvu Bulharska - pěkná, oddychová dovolená. Týden jsem strávili relaxací na pláži, kde je v hlavní sezoně hlava na hlavě - doporučuji vzít si vlastní slunečník, nebo si ho na místě zakoupit, trochu jsme i cestovali - Sozopol, Kiten, Lozenec. Fakultativní výlety není vůbec nutné využívat, dá se dobře cestovat místní dopravou. Jídlo v tavernách, restauracích i u stánku dobré, tam je naopak obsluha úslužnější a komunikativní. CK Čedok v hotelu Belica disponuje suprovou delegátkou paní Šiškovovou. Pro děti organizují animační programy. Nejsou organizovány hromadně hotelem, každá CK si zajišťuje sama. Slečna Lucie, animátorka, jako nadstandard, připravovala program i pro dospělé. Takže kdo četl nástěnku, tak měl na výběr i vtipnou zábavu.
  10
  "Poloha a pláž"
  "dobrá dostupnost, dlouhá, čistá pláž"
  10
  "Hotel a úroveň vybavení"
  "pěkné, čisté a účelové"
  6
  "Služby a personál"
  "personál hotelu dělá jen co musí, nezájem komunikovat jinak než bulharsky"
  6
  "Zábava, sport, strava"
  "strava v hotelu - dle info od těch, kteří měli polopenzi, tak večeře malé na příděl, účastníci z CK Čedok hromadně vraceli poukazy. My měli jen snídani - každý den stejné, dá se vybrat, bylo však málo ovoce."
  pá 31.7.2009
  "relax,super."
  9
  chybějí nájezdy na kočárek,všade sme ho po schodech nosili.
  8
  "Poloha a pláž"
  "cestou na pláž sme nakupovali,nebo se stavili na oběd.moc se nám líbilo"
  10
  "Hotel a úroveň vybavení"
  "stardantní"
  10
  "Služby a personál"
  "v pohodě"
  8
  "Zábava, sport, strava"
  "my jen odpočívali,ale nenudili sme se"
  čt 31.7.2008
  "hotel Belitsa"
  8.5
  Pěkná dovolená a spokojenost po všech stránkách
  6
  "Poloha a pláž"
  "v klidné části s velkou zahradou"
  10
  "Hotel a úroveň vybavení"
  "standartní"
  10
  "Služby a personál"
  "ok"
  8
  "Zábava, sport, strava"
  "ok"
  po 30.6.2008
  "Bulharsko"
  9
  Byli jsme velice spokojeni moc se nám líbilo. A můžeme doporučit Bulharský večer.
  8
  "Poloha a pláž"
  "Jediná výtka co se týče pláže je že není tak blízko jak je psáno v prospektu! Jinak čisté a hezké."
  10
  "Hotel a úroveň vybavení"
  "Vybavení velmi dobré a stačí."
  10
  "Služby a personál"
  "Uklid každý den a moc dobré. Personál příjemný."
  8
  "Zábava, sport, strava"
  "Jídlo velice dobré. Jen chybělo více ovoce a zeleniny."
  čt 1.1.1970
  "Klidna a pohodová dovolená"
  8
  Dovolená se nám velice líbila. Romantické procházky po pláži a krásném městečku, příjemní obyvatelé, kteří většinou rozumí česky Vám umožní si dovolenou opravdu užít. Přestože nám nevyšlo počasí, ve městě jsme si našli zábavy dost. Doporučuji pro rodiny s dětmi i mladé páry.
  8
  "Poloha a pláž"
  "Klidnější část městečka Primorsko, severní pláž (300m od hotelu) - čistá, velké vlny, hrubší písek, jižní pláž (1000m od hotelu) - čistá, jemný písek, vhodnější pro děti"
  10
  "Hotel a úroveň vybavení"
  "Hotel dobře zařízený, TV, lednička, recepce nonstop, vnitřní bar, venkovní bar + bazén, společenské hry"
  8
  "Služby a personál"
  "Pečlivá a častá úklidová služba pokojů"
  6
  "Zábava, sport, strava"
  "Snidaně formou švédských stolů (stereotypní), pinpong, stolní fotbálek, na plážích občerstvení, spousta obchůdků, diskotéky, aquapark"

  TripAdvisor

  Přidejte Vaše vlastní hodnocení

  Měsíc
  Rok

  Vložte obrázek nebo kliknutím vyberte soubor, který chcete nahrát.

  Pole označená hvězdičkou *musí být vyplněna