800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BLIZNACI

Nachází se v klidné severní části letoviska a je vzdálen cca 50 m od severní písečné pláže, cca 300 m od centra letoviska a cca 600 m od jižní pláže.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Pláže v Primorsku (severní, vzdálená cca 50 m od hotelu a jižní, vzdálená cca 600 m od hotelu) jsou písečné, velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů a svažující se postupně do moře. Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky CK SLUNEČNÍKY ZDARMA. Objednali jsme pro vás stovky slunečníků, jejichž celkový počet je omezen prostorem, který máme k dispozici. Půjčování slunečníků (mimo vyhrazený prostor CK) a lehátek na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.

Poloha

Nachází se v klidné severní části letoviska cca 300 m od centra. Je vzdálen cca 50 m od severní písečné pláže a cca 600 m od jižní pláže.

Popis

Rodinný hotel Bliznaci se skládá ze dvou budov. Výborná poloha - jen pár metrů od krásné písečné pláže, dětský klub v češtině cca 250 m od hotelu, vstup do Aquaparku v Primorsku pro děti v doprovodu dvou dospělých osob zdarma. Mezi klienty CK je velmi oblíbený.

Strava

Bez stravy. Možnost dokoupení polopenze. Snídaně a večeře se podávají formou bufetu v nedaleké (cca 200 m) restauraci CK Club Restaurant.

Ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT a chladničkou. Jsou zde k dispozici i apartmány. Apartmány A 2+2 se skládají ze dvou místností – ložnice (se dvěma lůžky) a obývací pokoj (denní místnost) s rozkládací sedací soupravou (lze využít jako přistýlku pro dvě osoby). Apartmány s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT a chladničkou. Maximální obsazenost 3 dospělí a 1 dítě.

Počasí

Primorsko

24°C Jasno

×