800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BULGARIA

Hotel se nachází v severní části Primorska, poblíž krásných bílých dun. V sousedství je několik nových menších penzionů a hotelů. Na pláž se prochází malou uličkou mezi hotely po nezpevněné cestě. Pláže nejsou zde přeplněné a v okolí je přírodní park. Centrum městečka Primorsko je dosažitelné příjemnou asi 10 min. procházkou podél pobřeží a nebo místní ulicí mezi hotely.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel se nachází v severní části Primorska, poblíž krásných bílých dun. V sousedství je několik nových menších penzionů a hotelů. Na pláž se prochází malou uličkou mezi hotely po nezpevněné cestě. Pláže nejsou zde přeplněné a v okolí je přírodní park. Centrum městečka Primorsko je dosažitelné příjemnou asi 10 min. procházkou podél pobřeží a nebo místní ulicí mezi hotely.

Ubytování

2lůžkové pokoje s možností přistýlky nebo 3lůžkové pokoje. 4lůžkové apartmány mají samostatnou ložnici a 2 lůžka v obývací místnosti. TV a lednice, vlastní příslušenství – koupelna se sprchou, umyvadlem a WC. Vybavení moderním nábytkem. Žehlicí prkno a žehlička v chodbě.

Vybavení

recepce, restaurace pro snídaně a večeře, TV koutek, bar, možnost půjčení stolních her, menší terasa s posezením.Služby za poplatek: kulečník.

Stravování

polopenze Snídaně: kontinentální Večeře: servírované/výběr z menu

Pláž

Pláž: 300 m

Náš názor

Jednoduchý hotel pro všechny věkové kategorie, doporučujeme nenáročným klientům, kteří okrajovou část Primorska vnímají jako výhodu.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Primorsko

14°C Jasno

×