800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MAGNOLIITE

Příjemná a klidná atmosféra, velmi kvalitní služby, komfortní ubytování, relaxační programy – to vše činí z hotelového komplexu Magnoliite velmi vyhledávanou kapacitu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Široká písečná pláž (vzdálená cca 200 m od hotelu), dlouhá několik kilometrů, svažující se postupně do moře. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek.

Poloha

Hotel Magnoliite se nachází cca 2000 m jižně od centra městečka a cca 200 m od velké písečné pláže (vlastní přístup na pláž). Zdarma je zajištěna autobusová doprava do Primorska z parkoviště u hotelu – dvakrát týdně.

Popis

Příjemná a klidná atmosféra, velmi kvalitní služby, komfortní ubytování, relaxační programy. To vše činí z hotelového komplexu Magnoliite velmi vyhledávanou kapacitu.

Strava

Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně: 07:00–10:00 h, oběd: 12:30–14:30 h, večeře: 18:30–21:30 h), občerstvení v denním baru a v baru u bazénu v době od 11:00 do 17:00 h – káva, čaj, zákusky a ovoce, zmrzlina, salátový bufet, pizza, špagety, v době od 10:00 do 23:00 h – neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů. Uvedené časy jsou orientační.

Ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny chladničkou, TV/SAT a telefonem. Možnost dvou přistýlek.

Vybavení

Součástí hotelu je velká vstupní hala s recepcí, směnárna, výtah, trezor v recepci za poplatek, lobby bar, restaurace, venkovní bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, bar u bazénu, zahrada, dětské hřiště, animační programy (ve francouzštině). Program all inclusive zahrnuje badminton, fotbal, volejbal, aquaaerobic a použití stolního tenisu. Za úhradu jsou dále wellness centrum, fitness, pára, vířivka, sauna, kadeřnictví, balneologické programy, biliár.

Počasí

Primorsko

23°C Polojasno

×