800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MIŠO

Oblíbený třípatrový nově postavený penzion s rodinnou atmosférou se nachází na klidnějším místě, ale zároveň asi 100 m od centra letoviska a 250 m od severní pláže. V blízkosti penzionu je mnoho obchodů, restaurací, kavárniček, dětské hříště a tržiště. Kvalitní útulný penzion s výbornou polohou je oblíben všemi věkovými kategoriemi, kteří nevyhledávají hlučné prostředí velkých hotelových komplexů.
Severní pláž se nachází přibližně 250 m od penzionu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Oblíbený třípatrový nově postavený penzion s rodinnou atmosférou se nachází na klidnějším místě, ale zároveň asi 100 m od centra letoviska a 250 m od severní pláže. V blízkosti penzionu je mnoho obchodů, restaurací, kavárniček, dětské hříště a tržiště. Kvalitní útulný penzion s výbornou polohou je oblíben všemi věkovými kategoriemi, kteří nevyhledávají hlučné prostředí velkých hotelových komplexů. Severní pláž se nachází přibližně 250 m od penzionu.

Ubytování

Nově zařízené dvoulužkové pokoje s možností přistýlky, vlastní sociální zařízení, varná konvice, lednička, balkon nebo terasa. Studio pro 2 - 3 osoby: vlastní sociální zařízení, kuchyňka se základním vybavením na vaření, lednička, balkon nebo terasa. Apartmán pro 4 - 5 osob: vlastní sociální zařízení, kuchyňka se základním vybavením na vaření, lednička, balkon nebo terasa. U všech typů pokojů je klimatizace za příplatek.

Vybavení

Nově postavený penzion nabízí klientům příjemné ubytování s recepcí a obchůdkem se suvenýry nedaleko pláže a centra Primorska.

Stravování

Vlastní s možností dokoupení snídaní.

Náš názor

výborná poloha penzionu - možnost klimatizace - krásna písečná pláž - lokalita nabízí odpočinek i zábavu - vhodné pro všechny typy klientů a rodiny s dětmi

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Primorsko

18°C Polojasno

×