800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyPERLA BEACH - apartmány

Nachází se v severní části Primorska, cca 100 m od centra letoviska a cca 100 m od severní pláže.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Pláže v Primorsku (severní, vzdálená cca 100 m od hotelu a jižní, vzdálená cca 350 m od hotelu) jsou písečné, velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů a svažující se postupně do moře. Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky CK SLUNEČNÍKY ZDARMA. Objednali jsme pro vás stovky slunečníků, jejichž celkový počet je omezen prostorem, který máme k dispozici. Půjčování slunečníků (mimo vyhrazený prostor CK) a lehátek na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.

Poloha

Nachází se v severní části Primorska, cca 100 m od centra letoviska a cca 100 m od severní pláže.

Popis

Hotel Perla Beach se skládá ze dvou budov, Perla Beach I**** a Perla Beach II****, a je součástí hotelového komplexu Perla. Ubytování jen pár metrů od písečné pláže, kvalitní služby, all inclusive, opakovaný vstup do Aquaparku v Primorsku pro děti v doprovodu dvou dospělých osob zdarma, dětský klub v češtině cca 80 m od hotelu. Díky své atmosféře je ideální i pro rodiny s dětmi. Mezi klienty CK je velmi oblíbený.

Strava

Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně od 07:30 do 10:00 h, oběd od 12:00 do 14:00 h, večeře od 18:00 do 21:00 h), dopolední a odpolední občerstvení (od 10:00 do 18:00 h), barbecue v době od 10:00 do 12:00 h, neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů ve všech barech od 10:00 do 23:00 hodin, uvítací koktejl. Uvedené časy jsou orientační. Tři děti do 12 let v doprovodu dvou plně platících osob (ubytováni společně v jednom apartmánu) mají program All inclusive zdarma!

Ubytování

Apartmány s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny chladničkou, TV/SAT a telefonem. Skládají ze dvou místností – ložnice a obývacího pokoje s rozkládací sedací soupravou (lze využít jako přistýlku pro tři osoby). Maximální obsazenost tři dospělí a jedno dítě; dva dospělí a tři děti. V hotelu jsou také k dispozici pokoje s možností dvou přisýlek.

Vybavení

Svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, trezor v recepci za poplatek, restauraci, venkovní bazén s brouzdalištěm, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, lobby bar, denní bar, bar u bazénu, dětský koutek. Program all inclusive zahrnuje stolní tenis, šipky, pronájem stolních her, volejbal. Součástí hotelového komplexu Perla je tenisový kurt (za poplatek).

Počasí

Primorsko

14°C Skoro jasno

×