800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PERLA SUN PARK - rodinné pokoje

Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti jižní pláže (odděluje ho řeka, cesta na pláž vede přes most, k pláži jezdí i přívoz zdarma).

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Pláže v Primorsku (severní a jižní, hotel se nachází v bezprostřední blízkosti jižní pláže) jsou písečné, velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů a svažující se postupně do moře. Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky CK SLUNEČNÍKY ZDARMA. Objednali jsme pro vás stovky slunečníků, jejichž celkový počet je omezen prostorem, který máme k dispozici. Půjčování slunečníků (mimo vyhrazený prostor CK) a lehátek na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.

Poloha

Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti jižní pláže (odděluje ho řeka, cesta na pláž vede přes most, k pláži jezdí i přívoz zdarma).

Popis

Bezprostřední blízkost pláže, příjemná atmosféra, kvalitní služby, komfortní ubytování, program all inclusive, opakovaný vstup do Aquaparku v Primorsku pro děti v doprovodu dvou dospělých osob zdarma – to vše činí z hotelu Perla Sun Park, velmi vyhledávanou kapacitu. Díky své atmosféře je ideální pro klienty všech věkových kategorií i pro rodiny s dětmi. Mezi klienty CK velmi oblíbený.

Strava

Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu(snídaně od 07:30 do 10:00 h, oběd od 12:00 do 14:00 h, večeře od 18:00 do 21:00 h), dopolední a odpolední občerstvení, neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů ve všech barech od 10:00 do 23:00 h. Uvedené časy jsou orientační.

Ubytování

Pokoje s balkonem (vždy alespoň boční výhled na moře) a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem a chladničkou. Možnost jedné přistýlky. Dále jsou zde k dispozici i rodinné pokoje (FR 2+3). Ty mají navíc oddělenou ložnici (dvě místnosti - čtyři lůžka a jedno rozkládací křeslo). Maximální obsazenost 4 dospělí; 4 dospělí a 1 dítě; 2 dospělí a 3 děti.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, trezory v recepci (za poplatek), směnárna, restaurace, lobby bar, panoramatický bar s terasou, venkovní bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, vířivka, denní bar u bazénu, SPA centrum (za poplatek), dětský koutek, stolní tenis, biliár (za poplatek), obchod. Součástí hotelu je i sportovní centrum (tenisové kurty, fitness, multifunkční hřiště – vše za poplatek) vzdálené cca 250 m od hotelu.

Počasí

Primorsko

14°C Skoro jasno

×