800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL STOP BEACH

Menší rodinný hotel umístěný na hlavní třídě v centru městečka Primorsko se nachází se cca 160 m od velmi oblíbené jižní pláže letoviska. Na ulici, která je též součástí primorské promenády jsou obchody s potravinami, restaurace kde se dá za velmi dobré ceny skvěle najíst, bankomat, banka, lékárna atd. V blízkosti hotelu cca 250 m je oblíbený vodní park, lákající k prožití aktivní zábavy.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

menší rodinný hotel umístěný na hlavní třídě v centru městečka Primorsko se nachází se cca 160 m od velmi oblíbené jižní pláže letoviska. Na ulici, která je též součástí primorské promenády jsou obchody s potravinami, restaurace kde se dá za velmi dobré ceny skvěle najíst, bankomat, banka, lékárna atd. V blízkosti hotelu cca 250 m je oblíbený vodní park, lákající k prožití aktivní zábavy.

Vybavenost

recepce nonstop, lobby, televizní místnost, výtah, dále je hostům k dispozici společná místnost s mikrovlnnou troubou a varnou konvicí určenou pro přípravu jídel.

Ubytování

příjemně vybavené, klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, sociální zařízení, lednička, SAT TV, balkon. Možnost připojení na internet WIFI zdarma.

Stravování

bez stravy, možnost stravování v blízkých restauracích na kolonádě u hotelu i na pláži.

Pláž

krásná jižní pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře se nachází cca 160 m hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Náš názor

lokalita je vhodná pro klidný odpočinek, ale nabízí také bohatou zábavu.

Počasí

Primorsko

24°C Jasno

×