800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTELY NO NAME PRIMORSKO

  • Ubytování ve vybraných hotelích v Primorsku
  • V letovisku se nachází aquapark

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Jedná se o garantované ubytování v hotelích v letovisku Primorsko, které nabízí CK ve svém katalogu Léto 2017 nebo na svých internetových stránkách (např. hotel Level, Primorsko, Duni 2, Duni 3, Plamena Palace, případně hotelový dům INNA se snídaní apod.), bez předem daného umístění a bez možnosti výběru ubytovací kapacity. Hotely jsou situovány v městečku Primorsku ve vzdálenosti do max. 350 m od od jižní nebo severní pláže. Primorsko je malebné přímořské městečko na jižním pobřeží, které se v průběhu let rozrostlo na známé turistické centrum. Nachází se přibližně 50 km jižně od Burgasu a transfer z letiště Burgas trvá cca 1 hod. Rozkládá se na poloostrově, k němuž přiléhají dvě nádherné písečné pláže - jižní a severní.

Ubytování

Hotely nabízí ubytování ve dvoulůžkových nebo třílůžkových pokojích, některé pokoje jsou s možností přistýlky. Ke standardnímu příslušenství pokoje platí vlastní sociální zařízení, TV, malá lednice, klimatizace a balkon. Hotely mají obvykle malou recepci, jídelnu nebo restauraci, wi-fi připojení u recepce (lobby) zdarma. Hotely mají bazén.

Stravování

SNÍDANĚ formou bufetu.

Sport a zábava

V Primorsku naleznete spoustu atrakcí, zábavy a vyžití pro dospělé i děti (soukromé kavárny, diskotéky, restaurace, aquapark, tenisové kurty, sportovní halu, obchody, půjčovnu aut, poštu, banky, bankomaty, trampolíny a skákací hrady pro děti apod.). Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek (cca 6 LV/1 kus). Na jižní pláži tobogán. V sezóně je možno využit turistický vláček jezdící do Kitenu nebo k rezidenci Perla (zastávky na znamení). Vřele doporučujeme procházku po příjemné promenádě, která spojuje severní pláž s přístavem u pláže jižní. Nachází se zde také sezónní kancelář CK, kde se můžete blíže seznámit s pobytovým místem, poskytovanými službami a možnostmi fakultativních výletů.

Pláž

Severní a jižní pláž v Primorsku, vzdálenost na pláž max 350 m, dle ubytovací kapacity. Obě pláže jsou dlouhé, písečné, s pozvolným vstupem do moře. Široká nabídka vodních sportů na pláži (banán, šlapadla, potápění, vodní skůtry, surfy), stánky s občertvením, plážové bary a restaurace. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Možnost zapůjčení plážových slunečníků zdarma (za vratnou kauci) v sezónní kanceláři CK nebo od delegáta CK.

Počasí

Primorsko

17°C Převážně oblačno

×